خریدار یخچال : قسمت اول

خریدار یخچال : قسمت اول

حتما می دانید که فروش یخچال دست دوم به همین راحتی ها هم نیست و هرکسی آن را نمی خرد ولی تنها کافیست با ما تماس بگیرید .

اولین قدم که باید در انتخاب یخچال بردارید این است که بفهمید چه اندازه در آشپزخانه شما مناسب خواهد بود ، سپس در مورد سبک درب تصمیم بگیرید. امروزه بیشتر افراد تمایل دارند به دنبال یخچال های فرانسوی باشند زیرا براق به نظر می رسند و دارای قفسه های گسترده و کشوهایی هستند که میوه ها و سبزیجات را در جلوی چشم حفظ می کنند .

اگر می خواهید یخچال فریزر بزرگتر ، یَخچال فریزر کلاسیک اگر بودجه دارید ، یا یخچال ضد عمق را برای صرفه جویی در فضای با ارزش و ایجاد فضای آشپزخانه تان ، ممکن است یک مدل جانبی را ترجیح دهید. (ما مدلهای خاصی را در راهنمای خود برای بهترین یخچال ها توصیه می کنیم). آنچه ما در این راهنما نمی گنجیم یخچال های تخصصی مانند واحدهای داخلی یا یکپارچه هستند ، اما توصیه ما در مورد ویژگی هایی که هنگام خرید هر یخچال جدید باید در نظر بگیرید در مورد آن ها نیز صدق می کند.

خرید یخچال

یَخچال یک خرید عمده و پیچیده در خانه است ، بنابراین ما نیز شما را به انجام تحقیقات دست و پاگیر خود تشویق می کنیم: برای بررسی حس و ویژگی های مدل های مختلف به چند نمایشگاه مراجعه کنید. این راهنما به شما کمک می کند تا در مورد هر یخچال مورد نظر خود سؤالات درست بپرسید. و هنگام خرید ، توصیه می کنیم از طریق خرده فروش ضمانت طولانی دریافت کنید. هر مشکلی که برداشت می شود در چهار سال اول مالکیت (گذشته از پوشش کلی تولید کننده) این کار را انجام می دهد.

یخچال چه اندازه ای باید بخرید ؟

مهمترین عامل تصمیم گیری در مورد یخچال جدید ، تعیین اندازه در آشپزخانه شما خواهد بود. یخچال و فریزرها معمولاً با توجه به ظرفیت داخلی خود  مکعب ذکر شده اند ، اما توجه به ابعاد خارجی از اهمیت بیشتری برخوردار است و معمولاً عرض آن عامل محدود کننده است. در اینجا نحوه اندازه گیری سناریوهای مختلف آورده شده است.

یخچال فعلی خود را تعویض می کنید؟ شما باید یک نسخه جدید با عرض بسیار مشابه خریداری کنید.

عرض ، عمق و ارتفاع دستگاه فعلی خود را (از دیوار تا جلوی آن) اندازه گیری کنید. با این کار جستجوی شما بیشتر از هر قدم دیگری که می توانید بردارید متمرکز خواهد شد.
به خاطر داشته باشید که اندازه گیری یخچال های سازنده تا یک اینچ لاغر است تا فضای لازم برای نصب را فراهم کند.
ما توصیه می کنیم که پای مکعب را در لیست معیارهای خود قرار دهید. چیدمان مناسب  و قفسه ها نسبت به حجم از اهمیت بیشتری برخوردار است.

شما باید فضای مورد نظر برای قرار دادن یخچال را اندازه گیری کنید.

عمق نه تنها در ارتفاع کمر ، بلکه در قسمت بالای آن ، جایی که ممکن است کابینت شما باشد ، و در پایین ، جایی که ممکن است تخته پایه داشته باشید را اندازه گیری کنید: کفپوش و دیوار می تواند فضای یخچال شما را محدود کند .
چندین اندازه گیری از عرض و ارتفاع را انجام دهید ، در صورتی که فضای یَخچال شما نامتقارن باشد (به عنوان مثال خانه ها می توانند به طور ناموزون مستقر شوند).
برای تهویه مناسب و گردش هوا ، حداقل یک اینچ اضافی را در کناره ها ، بالا و پشت قرار دهید. یَخچال ها با انتقال گرما از داخل به هوای خارج از طریق سیم پیچ های پشت دستگاه ، کار می کنند ، بنابراین به فضای تنفس نیاز دارند.

نحوه انتخاب سبک درب مناسب

بعد از ابعاد ، زمان آن است که بفهمید کدام سبک درب برای شما مناسب است. درهای فرانسه در حال حاضر محبوب ترین هستند ، اما اگر محدودیت های فضا یا بودجه دارید ، ممکن است بخواهید سبک دیگری را انتخاب کنید.

مدل های درب فرانسوی دارای یخچال فریزر بوده که مانند کشو باز می شود و دو درب نیمه عرضی روی یَخچال قرار دارد . این مطابق با داده های صنعتی و هر فروشنده ای است که با آنها صحبت کرده ایم و بهترین شیوه برای اکثر افراد است . آنها به طور معمول بین 30 تا 36 اینچ عرض دارند.

یخچال ساید بای ساید

یَخچال های ساید بای ساید بصورت عمودی تقسیم می شوند ، با فریزر در سمت چپ و یخچال در سمت راست. بیشتر مردم از یخچال و فریزر درب فرانسوی را ضی تر هستند .

یخ زده تر از غذای تازه بخورید

یخچال های ساید بای ساید فضای ذخیره سازی عمودی بیشتری برای مواد غذایی منجمد دارند. دیدن و سازماندهی مواد غذایی منجمد نیز ساده تر است زیرا بخش یخ زده در جلوی چشم قفسه های بیشتری دارد.

محدود به فضای آشپزخانه شما هستند. مانند مدل های درب های فرانسوی ، ساید بای ساید برای آشپزخانه های باریک تنگ مناسب هستند زیرا شعاع چرخش درب به اندازه درب یَخچال فریزر سنتی بالا نیست.

یخچال های کم عمق غمق کم تری نسبت به یخچال های استاندارد دارند ، به طور معمول از پشت یخچال تا مهر و موم درب 25 اینچ اندازه گیری می کنند . درها هنوز هم از روی پیشخوان چند اینچ بیرون می آیند ، اما از نظر بصری ، یَخچال های کم عمق به طور منظم با کانتر ادغام می شوند و به آشپزخانه ها احساس بازتر می دهند و فضای پیاده روی را بدون مانع نگه می دارند. در مقابل ، یخچال های استاندارد از 6 تا 10 اینچ فراتر از پیشخوان هستند ، و در آشپزخانه های کوچک می توانند از نظر بصری و جسمی مزاحم باشند. یخچال های ضد عمق در سبک های فرانسوی و در کنار هم در دسترس هستند. به طور معمول ، آنها چند صد دلار بیشتر از یخچالهای با عمق استاندارد قابل مقایسه هستند.

یخچال کم عمق را در نظر بگیرید :

در مورد ظاهر یَخچال شما در فضای خود بسیار دقت کنید. از آنجا که این یخچالها به جای اینکه از کنار آنها عبور کنند ، با پیشخوانها جلو می آیند ، به نظر می رسد که آنها بیشتر به نظر می رسند و می توانند به آشپزخانه ها هوای کمتری نسبت به یخچال های عمیق استاندارد بدهند .
اگر یک خانه کوچک دارید به یَخچال و فریزر بزرگ نیاز ندارید ، به جای خریدهای بزرگ ، هفتگی ، مرتباً خرید کنید ، ممکن است نیازی به تمام فضای ذخیره سازی یخچال با عمق استاندارد نداشته باشید. در این حالت کم عمق گزینه بسیار خوبی است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست