خریدار مبلمان

خریدار مبلمان

1 . مبلمان را قبل از خرید امتحان کنید

قبل از پرداخت پول ، مبلمان را امتحان کنید ، کشوها و در کابینت ها را باز کنید ، روی صندلی ها بنشینید و روی میزها تکیه دهید . اگر موردی آسیب دیده است ، باید مطمئن شوید که هنوز هم در خانه برای شما قابل استفاده است . حتی اگر آسیب دیده باشد ، اطمینان حاصل کنید که خودتان یا شخص دیگری می تواند آن را برطرف کرده و به درستی از شرایط قطعه پرداخت کند.

2 . هنگام خرید مبلمان دست دوم به حواس خود اعتماد کنید

مبلمانی که در خانه شخص دیگری بوده است ، ممکن است بو گرفته باشد . هنگام خرید مبلمان این موضوع را در تصمیم خود در نظر بگیرید . ممکن است برخی از بوها به مرور زمان از بین بروند ، در حالی که برخی دیگر بوی حیوانات و سیگار را دوست ندارند . پس حواستان باشد که زیادی زیبایی مبل چشم شما را نگیرد که باعث شود بوی آن را فراموش کنید .

3 . تشک های دست دوم می توانند میکروب هایی را در خود جای دهند

اگرچه وسوسه انگیز نیست ، اما استفاده از تشک های دست دوم توصیه نمی شود ، تشکها می توانند از میکروب ها و باکتری هایی جلوگیری کنند که نمی توانید ببینید . اگر به تشک نیاز دارید و توانایی خرید یک تشک جدید را ندارید ، خرید یک تشک ابری یا تشک هوا را تا زمانی که پول دستتان بیاد در نظر بگیرید .

4 . به سیستم پشتیبانی مبل ها توجه کنید

ممکن است در سازه داخلی مبل ایراداتی وجود داشته باشد . پس موقع خرید به چارچوب داخلی مبلمان توجه کنید و در صورت نیاز آنها را بازسازی کیند

5 . مبلمان چند لایه و روکش دار زیبا هستند

چسباندن روکش به صفحه ذرات یا مواد بستر موردنظر خود را بررسی کنید. بسته به جایی که شما از تکه مبلمان استفاده خواهید کرد ، مبلمان چند لایه می توانند از چوب بیش از حد سوء استفاده کنند و به مرور از بین بروند در صورت جدا شدن ، گاهی اوقات ورقه را می توان چسباند ، اما ممکن است از چسباندن قسمتهایی که بخش های بزرگی دارند خسته شوید.

6 . مبلمان از چوب سخت دوام بیش تری دارد

چوب های سخت از قبیل بلوط و افرا مبلمان با دوام و قوی ایجاد می کنند . هنگام خرید مبلمان چوبی دست دوم ، به خصوص مبل ها ، از چوب نرم مانند چوب کاج خودداری کنید . کاج برای قطعاتی که مجبور به تحمل وزن و فشار در طولانی مدت نیستند بهتر است .

7 . مبلمان فلزی ثانیه های خوبی را رقم می زند

در هنگام ترمیم ، مبلمان از آهن فرفورژه یا آلومینیوم زیبا است.  هنگامی که مبلمان فلزی دست دوم را پیدا کردید ، به پتانسیل آن بر خلاف ظاهر آن نگاه کنید. با استفاده از روکش پودری با دوام رنگ در فضای باز مخصوصاً برای پوشاندن مبلمان فلزی ، زنگ زدگی را برداشته و مجدداً رنگ آمیزی کنید. حتما از زیبایی آن شگفت زده می شوید . 

8 . مبلمان کودکان ممکن است پس گرفته شود

در هنگام خرید مبلمان دست دوم کودکان ، مراقب باشید . اغلب اوقات مبلمان پس گرفته می شوند  . ایده مهم دیگری که باید به این است که ممکن است صدمه ببیند و بازسازی شود و بعد صاحب قبلی آن بخواهد آن را پس بگیرد .

9 . از یافتن سطل زباله غافل نشوید

خوابگاه های کالج و آپارتمان ها در بسیاری از محله ها مکان مناسبی برای یافتن مبلمان دست دوم است که هنوز هم در شرایط خوبی قرار دارد . اغلب اوقات ، مستاجرها توانایی حمل مبلمان قدیمی را نداشته و آن را در گوشه خیابان رها می کنند .

10 . مبلمان جدید را برای هدف جدید خود مجدداً اصلاح می کنید

آیا می خواهید یک کمد قدیمی را بگیرید و از آن به عنوان میز حمام استفاده کنید ؟ اطمینان حاصل کنید که چوب و یا سایر مواد کمد را در انتهای آن ها ضد آب کنید . طراحی مجدد مبلمان ایده خوبی است اما شما نمی خواهید یادگار “جدید” خود را خراب کنید.

  • سمساری پایتخت مفتخر است که در تهران و کرج  مبلمان کار کرده شما را با بهتربن قیمت خریداری می کند ؛ پس به جای گشت وگذار و پرسش و پاسخ از جاهای مختلف به راحتی سفارشات خود را ثبت کنید و با اطمینان خاطر مبلمان خود را بفروشید .
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست