خریدار یخچال ساید دست دوم

خریدار یخچال ساید دست دوم دوقلو در سراسر تهران با بالاترین قیمت شماره تماس های ما,  8820546 – 77260822 – 26140023 – 26140961 – 26118151 – 09128918108 خریدار یخچال ساید بای ساید

 

بر همه کاملا آشکار می باشد که یخچال ساید دوقلو دستگاهی بسیار پرکاربردی می باشد که کارهای ما را بسیار راحت نموده و مواد مصرفی ما را تازه نگاه می دارن.

واز زمانیکه تکنولوژی با سرعت بالایی در حال پیشرفت می باشد یخچالها هم دارای تکنولوژی های متفاوتی شده و همین امر بر قیمت و کارایی آنها تاثیر گذاشته است.

خریدار یخچال ساید دست دوم بسته به سلیقه افراد متفاوت است و افراد با توجه به بودجه و سلایقشان به دنبال یخچال میگردند و طرفداران بسیاری دارد.

در این زمینه سمساری پایتخت به شکل تخصصی تمرکز خود را در خرید یخچالهای ساید بای ساید دوقلو قرار داده و در این مسیر سالهاست که فعالیت می کند و به بهترین قیمت کالای شما راخریداری می کند.

در مقایسه با یخچال و فریزرهایی که فریزر در بالا دارند ، آرایش کنار هم مزایای مشخصی از قبیل :

مواردی که معمولاً استفاده می شوند می توانند در سطح مناسب ترین مورد برای شما و خانواده قرار بگیرند .

مواد غذایی در فریزر کمتر دفن می شوند و از بین می روند .

حفر کردن در فریزر برای یافتن یک مورد مورد نیاز یا فقط تلاش برای دیدن موارد موجود در یخچال می تواند ناامید کننده باشد . داشتن یخچال فریزر در قسمت جانبی ، فضای قفسه قابل توجهی را در اختیار شما قرار می دهد و انتخاب هر کس را آسان تر می کند تا بتوانید مکان یابی و دستیابی آن را انجام دهید. در حالی که ممکن است برخی از خود بپرسند که آیا با ایجاد جذابیت بیشتر در مرور در فریزر ، بازده انرژی خود را از دست می دهند ، احتمالاً با داشتن اقلام محبوب ، آسانتر یافتن و قطع کردن مواد غذایی دور ریخته شده در اثر سوختگی در فریزر ، احتمال از بین رفتن هر گونه ضرر ممکن است.

درها به فضای کمتری نیاز دارند تا باز شود.

در آشپزخانه هایی که فضا در حق بیمه است ، داشتن درهایی که به فضای بیشتری برای جابجایی نیاز دارند ، یک امتیاز عالی است.

آب و یخ را می توان از طریق درب پخش کرد.

شاید تنها محبوب ترین مزیت یخچال ساید بای ساید ، امکان گرفتن آب و یخ در صورت تقاضا بدون باز کردن درها باشد. اکثر مصرف کنندگان احساس می کنند که این راحتی اضافه شده به تنهایی الگوی انتخاب را در کنار هم قرار می دهد ، به خصوص وقتی که در صرفه جویی در هزینه از امکان خارج شدن از درها هنگام بسته شدن استفاده می شود.

 یخچال ساید بای ساید چه ویژگی هایی دارد؟
  • دسترسی سریع و آسان به مواد غذایی
  • از نظر ظاهر شیک می باشد
  • با وجود تصفیه آب براحتی از آب تصفیه شده استفاده نمایید
  • تجهیز به سیستم یخساز
  • دارای آب سرد کن
  • داشتن جریان چند گانه
  • داشتن فیلترها برای از بین بردن باکتری ها و ..

یخچال و فریزر در کنار بسیاری از مزایای آنها ، مضرات چندانی دارند که شما باید در تصمیم گیری در خرید تصمیم بگیرید.

یخچال های یخ و آب نیاز به تعمیر و نگهداری دارند.

اگر وسایل جانبی را انتخاب می کنید ، اولین نکته این است که مطمئن شوید محلی که یخچال در آن قرار خواهد گرفت برای آب لوله کشی شود. در برخی از خانه ها یا آپارتمان های قدیمی ، این می تواند مشکل ایجاد کند. همچنین خطوط آب و فیلترها به تعمیر و نگهداری احتیاج دارند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که آماده هستید فیلترها را جایگزین کنید یا در صورت نیاز خطوط آب را تعمیر کنید.

یخچالهای ساید بای ساید معمولاً پهن تر از فریزرهایی هستند که در بالا قرار دارند.

اگرچه بعضی از مدل ها به اندازه کافی کوچک هستند تا در یک فضای باریک قرار بگیرند ، اما با انتخاب یخچال و فریزر کنار کوچکتر روی فریزر به سبک برتر می توانید از ظرفیت یخچال و فریزر بیشتری برخوردار شوید. دقت کنید تا فضای کافی برای مدل مورد نظر شما وجود داشته باشد. اگر تصمیم دارید که به منظور داشتن عرض کافی برای یخچال بزرگتر ، مجدداً بازسازی کنید ، در نظر بگیرید منظور از اتلاف فضای مقابل برای ایجاد فضایی برای آن چیست.

ممکن است این قابلمه ها و بشقاب های بزرگ مناسب نباشند.

در حالی که یخچال و فریزر در کنار آن مزایای بسیاری دارد ، یکی از شکایات عمده مصرف کنندگان عدم فضای مناسب برای وسایل بزرگتر است. شام های مخصوص تعطیلات به ویژه مشکل ایجاد می کنند ، در صورتی که فضای کافی برای بوقلمون طعم دهنده یا مانده در ماهی تابه وجود ندارد. برای افزایش ظرفیت ، گاهی اوقات قفسه ها را می توان دوباره مرتب کرد ، اما گاهی اوقات ، وسایل بزرگ به سادگی جا نمی گیرند. حتی اگر بیشتر خانواده ها به طور روزانه به آن نوع اتاق احتیاج ندارند ، اما ممکن است در مواقعی که ممکن است فضا به مشکل تبدیل شود ، این را بخاطر بسپارید.

هنگامی که در یخچال و فریزر جدید سرمایه گذاری می کنید ، انتظار دارید سالهای بعد آن لوازم خانگی را در خانه خود داشته باشید. برای اطمینان از تصمیم صحیح خرید ، می پردازد قبل از تحویل ، یك جوانب مثبت و منفی یخچال ساید بای ساید را بشناسید.

جوانب مثبت و منفی : ساید

مثبت
– بخش عمده ای از مواد غذایی فریزر در سطح چشم
– فضای فریزر بزرگتر
– به طور معمول ارزان تر است

منفی
– فضای قفسه باریک ممکن است برای پیتزاهای منجمد و سینی های پخت مشکل ایجاد کند
– برای دسترسی به قسمتهایی از یخچال و فریزر ، به خم شدن نیاز دارد
– به دلیل اندازه آنها ، دمای یخچال و فریزر از بالا تا پایین متفاوت است

یخچال و فریزر کم عمق چیست ؟

یخچال و فریزر کم عمق 24 اینچ برای بدنه یخچال و فریزر است. عمق شمارنده در بازسازی یخچال و فریزر انتخابی است زیرا به نظر می رسد خیلی بهتر از نگاه به طرفین بافت یک یخچال با عمق استاندارد است.

بیشتر دهانه های این نوع یخچال دارای عرض 36 اینچ و حدود 70 “-72” ارتفاع دارند. 36 “رایج ترین اندازه کابینت است.

بهتر است از یك فریزر بالا یا پایین در عرض كابینت كوچكتر 24 یا 30 عیار استفاده كنید كه در كنار هم قرار دارند و درهای فرانسوی برای این اندازه كوچك هستند.

یخچال و فریزر جانبی

هر خانه مجلل از دهه 70 ، 80 و 90 با یخچال و فریزر کم عمق همواره به یک طرف خواهد بود. ساید بای ساید دسترسی آسان برای یخچال و فریزر و فضای فریزر نسبتاً بیشتری نسبت به درب فرانسوی دارد.

مزایای این پیکربندی وجود دارد.

مبلمان    سمساری    لباسشویی

در هر دو بخش دسترسی بسیار آسانتر به بخش فریزر با ذخیره بسیار تقسیم شده و سازمان یافته تر وجود دارد. دستگاه پخش یخ از طریق درب نیز از فضای قابل استفاده کمتری در کنار هم نسبت به یک درب فرانسوی استفاده می کند.

5/5 - (6 امتیاز)
Call Now Buttonتماس سریع