ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از لوازم آشپزخانه مورد نظر ما که می خواهیم ان را به شما توضیح دهیم تا یک خرید خوب را داشته باشید ماشین ظرفشویی است .

بین رتبه بندی صدا ، چرخه ها ، گزینه ها ، ظرفیت و سرعت ، در اینجا آنچه باید بدانید برای انتخابی آگاهانه در هنگام انتخاب ماشین ظرفشویی است .

خرید ماشین ظرفشویی جدید می تواند ترسناک باشد . به هر فروشگاه لوازم خانگی بروید و مجموعه ای از مدل هایی دقیقاً با همان اندازه و عرض با تمام مواد ضد زنگ مشابه و ویژگی های به ظاهر قابل تعویض را مشاهده خواهید کرد . اگر سالهاست به همان ماشین ظرفشویی قدیمی تکیه کرده اید ، هر کدام از آنها یک نسخه ارتقاء یافته از آن هستند ؛ چگونه انتخاب می کنید ؟

خوشبختانه ، سطوح مشابه تفاوت های چشمگیری را از برند به مارک و حتی مدل به مدل دیگر نشان می دهد . این ماشین ها همیشه دارای ویژگی های برجسته و چشمگیری هستند ، بنابراین اگر می دانید به دنبال چه چیزی باشید ، می توانید در میان رده ها مرتب سازی کرده و ماشین ظرفشویی را پیدا کنید که مناسب شما باشد .

بزرگترین عواملی که باید در نظر گرفته شوند
قدرت نظافت

از مهمترین فاکتورها ، فروشندگان خوشحال می شوند بدانند که ما بین تست و آزمایش خود ارتباط کمی بین قیمت و عملکرد پیدا کردیم .

خبر بد : بررسی عملکرد نظافت براساس تولیدکننده یا قیمت آن دشوار است .

خبر خوب: اگر قدرت تمیز کردن دغدغه اصلی شماست ، می توانید بدون در نظر گرفتن بودجه آن را به راحتی پیدا کنید .

سطح نویز
کم مصرف : 50 دسی بل

حتی برخی ماشین های ظرفشویی در حال حاضر تمایل به رتبه بندی نویز در اواسط دهه 50 دارند . اگر در حالی که این ماشین های ظرفشویی در حال کار هستند در همان اتاق هستید ، مجبورید صحبت کنید . 50 دسی بل در مورد میزان سر و صدای یک مکالمه آرام است. 50 دسی بل به اندازه کافی بلند نیست که کودک در خواب را از خواب بیدار کند . در حقیقت ، با رسیدن به اتاق بعدی ، به سختی باید آن را بشنوید . اگر ماشین ظرفشویی شما از مکانی که خانواده شما جمع می شود حذف شده است ، احتمالاً نیازی به پرداخت هزینه بیشتری برای مدل آرام تر ندارید .

سطح متوسط : اواسط 40 دسی بل

اگر خانواده شما تمایل به مکالمه در آشپزخانه دارند ، پرداخت به یک مدل میانی و امتیاز صدا در دهه 40 ممکن است معقول باشد. با قیمت 600 تا 900 دلار ، در اواسط دهه 40 به دنبال رتبه بندی صدا باشید . در آن سطح ، وقتی در همان اتاق هستید ، می توانید آن را در بلندترین لحظه های آن بشنوید ، اما باید به راحتی بتوانید در مورد آن صحبت کنید .

سطح بالا : 40 دسی بل پایین و پایین تر

اگر به نویز حساس هستید ، می توانید مدل هایی را پیدا کنید که حتی در همان اتاق نیز به سختی قادر به شنیدن آنها خواهید بود. از قیمت های پایین عبور کنید ، و مدل های زیادی را با 42 دسی بل مشاهده خواهید کرد. حتی می توانید ماشین ظرفشویی هایی را ببینید که در دهه 30 دارای درجه بالا هستند . در آن سطح ، شما به سختی قادر خواهید بود صدای ماشین ظرفشویی را بشنوید حتی اگر درست در کنار آن بایستید . مدل های موجود در دهه 40 پایین هنوز با صدای بلند ترین قسمت های چرخه خود قابل شنیدن هستند ، اما تنها در صورت گوش دادن به سر و صدا در حالی که در همان اتاق هستید .

سرعت و چرخه

بیشتر ماشین های ظرفشویی تمایل دارند که ترکیبی از گزینه های چرخه زیر باشند :

عادی : چرخه پیش فرض بیشتر ماشین های ظرفشویی . به معنی بار کامل ظروف با مقدار معمولی ته مانده است . رتبه بندی انرژی و صدا و همچنین نمرات عملکرد خود ما با استفاده از این چرخه سنجیده می شود .
اکسپرس : هنگامی که نیاز به چرخش سریع دارید ، ظروف ملایم یا بارهای کوچکتر را پاک کنید .
خودکار : از سنسورهای ماشین ظرفشویی استفاده کامل می کند . با توجه به میزان کثیف بودن ظروف ، زمان چرخه را با بار مختلط تطبیق می دهد .

شما اغلب این هل را نیز پیدا خواهید کرد :

سنگین : برای ظروف بزرگتر مانند گلدان و قابلمه یا غذاهای معمولی با چسبیده روی ظرف .
چینی : فشار آب را برای ظروف شکننده تر مانند لیوان های شراب یا چین ریز فشار می آورد .
شستشو فقط : روشی سریع برای تمیز کردن ظرف های خود است .
کارآمد : در این چرخه از آب و انرژی کمتری استفاده می شود . با این وجود کار بعضی از ماشین های ظرفشویی ، کمی بیشتر از حالت عادی طول می کشد .

اطمینان حاصل کنید که ماشین های مورد نظر خود دارای چرخه های مورد نظر شما هستند . به عنوان مثال ، اگر مهمانی های زیادی با پذیرایی دارید ، می خواهید یک چرخه “ملایم” یا “چینی” داشته باشید . گفته می شود ، قبل از تصمیم گیری در مورد ماشین ظرفشویی بخاطر نداشتن چرخه مورد نظر ، به دنبال گزینه هایی باشید که همان کار را انجام دهند .

فاکتورهای دیگری که باید در نظر بگیرند

صحبت از گزینه های دیگر کنید ، هنگامی که می دانید از نظر اصول به دنبال چه چیزی می گردید ، وقت آن است که در نظر بگیرید کدام عوامل دیگر برای شما مهم هستند .

نوع ماشین ظرفشویی

بیشتر ماشین ها 24 اینچ عرض دارند و منظور از آن است که به طور دائم در زیر کابینت آشپزخانه شما قرار می گیرند . اگر به دنبال ماشین ظرفشویی استاندارد هستید ، این همان چیزی است که شما نیاز دارید .

با این حال ، اگر فضای کمتری برای کار با آن دارید ، می توانید ماشین ظرفشویی جمع و جور 18 اینچی را پیدا کنید . حتی می توانید ماشین ظرفشویی های قابل حمل را روی چرخ ها ، یا ماشین های ظرفشویی مخصوصی پیدا کنید که می توانید در یک کشو بگذارید یا روی میز کار خود جا دهید . اگر محدودیتهای شدید در فضای خود دارید یا فقط چیزی منحصر به فرد می خواهید به دنبال آن ها بگردید . در غیر این صورت ، انواع داخلی 24 اینچی متنوع ترین مارک ها ، ویژگی ها و قیمت ها را ارائه می دهد .

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست