خریدار لوازم آشپزخانه

خریدار لوازم آشپزخانه

لوازم آشپزخانه منزل شما یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های شما برای جیب و همچنین زمان شما هستند که این مساوی با عملکرد سبک زندگی شما در آشپزخانه است . خرید وسایل آشپزخانه می تواند یک کار دلهره آور باشد وقتی همه گزینه ها را بررسی کنید ، از صرفه جویی در مصرف انرژی ، گرفته تا مدل های طراح با کیفیت بالا ، گرفته تا مدل های کم هزینه ، چطور انتخاب می کنید؟ در اینجا نکاتی برای راهنمایی شما در فرآیند خرید و کمک به شما در تصمیم گیری در مورد خرید لوازم آشپزخانه خود آگاه و مطمئن خواهید بود.

بگذارید وسایل فعلی شما را بررسی کنیم ، لیستی از آنچه دوست دارید و آنچه دوست ندارید تهیه کنید . به تمام ویژگی ها و گزینه هایی که استفاده می کنید فکر کنید ، آنچه را که از دست می دهید و واقعاً دوست دارید و آنچه که در حال حاضر انجام می دهید فکر کنید که نمی خواهید بدون آن باشید .

اگر در حال سرمایه گذاری در وسایل جدید هستید ، مطمئن شوید که به دنبال وسایل جدیدی هستید که متناسب با نیازها و خواسته های شما باشد .

فضای کاربردی

وقتی فضای آشپزخانه خود را طراحی می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که هنگام انجام 3 کار اصلی : آماده سازی ، پخت و پز و تمیز کردن ، جریان طبیعی وجود داشته باشد . انجمن ملی آشپزخانه و حمام (NKBA) توصیه می کند که شما باید یک خط خیالی را از مرکز سینک تا مرکز آشپزخانه ، به مرکز یخچال و فریزر و سپس در نهایت به پشت سینک برگردانید ، این به عنوان ” مثلث کار شناخته می شود . “. NKBA سه دستورالعمل مهم را ارائه می دهد که هنگام اجرای مثلث کار باید به آنها توجه کنید .

  1. مجموع سه ضلع مثلث کار نباید از 26 پا تجاوز کند و طول آن بین 4 تا 9 پا اندازه گیری شود.
  2. مثلث کار نباید بیش از 12 اینچ از یک جزیره یا شبه جزیره عبور کند.
  3. اگر آشپزخانه تنها یک سینک دارد ، باید آن را بین سطح پخت و پز ، یا بین محل آماده سازی یا یخچال فریزر یا اطراف آن قرار دهید .
تحقیق در مورد لوازم خانگی را شروع کنید

اکنون زمان شروع تحقیق در مورد وسایل داخلی است که می خواهید آشپزخانه خود را پر کنید. وسایل داخلی ساخته شده ، برخلاف وسایل نقلیه آزاد ، از نظر جسمی در کابینتهای اطراف خود ادغام شده و طرحی یکپارچه را ارائه می دهند . وسایل داخلی بدون توجه به اندازه ، انتخاب خوبی برای هر آشپزخانه است .

یک آشپزخانه می تواند فضای شما را طراحی کند یا روی یک میز آشپزخانه یا یک جزیره آشپزخانه خالی کند . برای دسترسی آسان یک اجاق دیواری در ارتفاع ارگونومیک قابل نصب است. بعلاوه ، انتخاب یک اجاق گاز و پخت و پز جداگانه به شما امکان می دهد نوع سوخت مورد نظر خود را برای هر یک انتخاب کنید .

با این حال ، قبل از شروع تحقیق درباره محصولات خاص ، ابتدا باید تعیین کنید که چه نوع وسایل رنگی برای آشپزخانه خود می خواهید . چه با فولاد ضد زنگ سنتی سفید ، سیاه و سفید ، کلاسیک و یا جدیدترین روند از فولاد ضد زنگ سیاه بروید .

یخچال و فریزر :

هر نوع لوازم خانگی را قبل از اینکه با همه مدل ها و رنگ ها دوست داشته باشید چقدر زیبا به نظر می رسند و همه وسایل سبک زندگی شما را ارزیابی می کنند . یخچال و فریزر را در نظر بگیرید که در طول روز چند بار شما و خانواده تان از آن استفاده می کنید . برای خانواده های بزرگتر ، یخچال هایی با ظرفیت بزرگتر و همچنین توانایی نگهداری بیشتر مواد غذایی لازم خواهد بود . مدل های بالاتر که دارای تبرید دوگانه ، کنترل در درب و بازده انرژی هستند ممکن است برای نیازهای خانواده های شما مناسب باشد . در حالی که تک آهنگ ها یا کسانی که زیاد آشپزی نمی کنند ، ممکن است یک استیل ضد زنگ و یا مدل داخلی را که فوق العاده به نظر می رسد ، ترجیح دهند .

اجاق گاز :

هنگامی که اجاق گاز را در نظر می گیرید ، به این فکر کنید که چگونه به طور معمول طبخ می کنید و تازه وارد هستید یا یک آشپز با تجربه. اجاق گاز مورد نظر شما می تواند تأثیر زیادی در نحوه پخت و پز و اینکه آیا انرژی مورد استفاده برای گرم کردن آنها ارزشمند است یا خیر. جابجایی بیش از اجاق های معمولی تمایل به استفاده از انرژی بیشتری دارند اما برای آشپزهای متخصص که از توزیع یکنواخت روی حرارت لذت می برند و معمولاً می توانند غذای خود را سریعتر و با کنترل بیشتری طبخ کنند .

برای کسانی که علاقه مند به خرید اجاق گاز یا پلوپز هستند ، گزینه های مختلفی وجود دارد: القایی ، گاز یا برقی همه جوانب مثبت و منفی خود را دارند. اکثر آشپزهای تازه کار از اجاق برقی خود به دلیل گرمای کمشان استفاده می کنند ، در حالی که آشپزهای مجرب بخاطر گرم شدن سریع و توانایی پخت و پز در شرایط دقیق ، از اجاق القایی استفاده می کنند و در نهایت اجاق القایی را ترجیح می دهند.

سیستم تهویه :

یکی از مناطق آشپزخانه شما که فراموش می شود سیستم تهویه است . هودهای محدوده سربار ، یا سیستم های تهویه پایین که روی میز آشپزخانه هستند و مانع دید پنجره نمی شوند . بسته به اندازه اجاق گاز / پلوپز و در صورت داشتن کوره یا سایر عناصر گرمایشی ممکن است نیاز به سیستمهای تهویه بالاتر از میز و پنجره را ترجیح دهید مانند هود . در مورد تولیدکننده لوازم مورد علاقه خود نیز تحقیق کنید که چه نوع سیستم تهویه برای آشپزخانه شما توصیه می شود .

ماشین ظرفشویی :

به طور مشابه با یخچال شما ، شیوه زندگی خانواده شما تا حد زیادی بیانگر این است که چه نوع ماشین ظرفشویی برای خانه شما ایده آل خواهد بود . مدلهای انتهایی پایین تر تمایل به کنترل ساده دارند ، در حالی که نمونه های دقیق تر دارای کیفیت بهره وری انرژی ، کنترل های پنهان ، کیفیت و کاهش نویز دارند – مخصوصاً در خانه های کوچک مفید است . ماشین ظرفشویی با کشوهای کم تر برای تعداد کمتری ظرف نیز موجود است .

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Buttonتماس سریع