تلفن ثابت

خریدار تلفن ثابت

به نظر می رسد بسیاری از افراد این روزها خط تلفن ثابت خود را قطع کرده و از تلفن همراه خود برای تمام تماس های خود استفاده می کنند. اما یک مورد جدی وجود دارد که به دلیل داشتن تلفن خانگی باید ساخته شود.

تلفنهای خانگی می توانند امنیت بیشتری ایجاد کنند زیرا به آدرس شما ، از جمله شماره آپارتمان متصل هستند ، بنابراین یک اپراتور دقیقاً می داند از کجا می تواند کمک بفرستد حتی اگر نمی توانید صحبت کنید .

در اینجا راهنمای کوچکی برای خرید تلفن ثابت بی سیم قرار داده ایم

تماس با همه نکات خرید
درباره تعداد برنامه های افزودنی تصمیم بگیرید

تلفن های تک گوشه بهترین مکان برای خانه های کوچکتر است که هرگز از تلفن دور نیستید. در غیر این صورت ممکن است شما با یک تلفن چند منظوره خوشبخت باشید ، که از چندین پایه (و معمولاً شامل) چندین گوشی از یک پایه پشتیبانی می کند. هر گوشی اضافی بدون نیاز به جک تلفنی در مکان شارژر خود قرار دارد و امکان قرار گیری تلفن در جایی که می خواهید را آسانتر می کند . با استفاده از برخی مدل ها می توانید یک گوشی تعویض و گهواره شارژ خریداری کنید .

ویژگی های مورد نظر خود را تنظیم کنید

بیشتر تلفن های همراه با شناسه تماس گیرنده ، جک هدست ، بلندگو و رینگر در هر دو پایه و گوشی ارائه می شوند . بسته بندی تلفن را بررسی کنید یا دفترچه راهنما را از وب سایت سازنده بارگیری کنید تا تأیید کنید که ویژگی های مورد نظر خود را دریافت می کنید. هرچه تلفن از ویژگی های بیشتری برخوردار باشد ، به طور کلی قیمت آن بیشتر است .

فاکتورهای عملکرد را وزن کنید

بیشتر تلفن های بی سیم از کیفیت صدای بسیار خوبی برخوردار هستند. برخی از آنها بسیار عالی هستند و به کیفیت صدای تلفن های دارای سیم نیز می رسند . بیشتر باتری هایی که به طور کامل شارژ می شوند 8 ساعت یا بیشتر مکالمه مداوم را قبل از شارژ مجدد ارائه می دادند .

آن را انتخاب کنید و آن را امتحان کنید

به یک خرده فروش مراجعه کرده و گوشی را نگه دارید تا ببینید آیا متناسب با خطوط صورت شماست یا خیر. گوشی تلفن ثابت باید دارای لبه های گرد و مرکز شکاف باشد که به خوبی در وسط گوش شما جای بگیرد. دکمه ها و کنترل ها را بررسی کنید تا از اندازه مناسب و خوانا بودن آنها مطمئن شوید.

موارد قابلیت استفاده را در نظر بگیرید

تلفن های جدید جدید دارای طرح هایی برای تقویت قابلیت استفاده هستند. این شامل دکمه ها و صفحه نمایش با خواندن آسان تر ، “رینگرهای بصری” است که به یک تماس دریافتی ، شناسه تماس گیرنده مکالمه و افزایش حجم ، سیگنال می دهند تا چند مورد از این گزینه ها را نام ببرید.

تهیه نسخه پشتیبان از باتری

بیشتر تلفن های بی سیم بدون برق کار نخواهند کرد مگر اینکه نوعی سیستم پشتیبان گیری از برق داشته باشند. برخی از آنها یک محفظه در قسمت شارژ برای یک بسته باتری گوشی اضافی یا باتری های قلیایی برای تهیه نسخه پشتیبان از قدرت پایه دارند. برخی دیگر از انرژی ذخیره شده از باتری گوشی استفاده می کنند.

انواع تلفن بی سیم

دو نوع اصلی تلفن های بی سیم وجود دارد – آنهایی که دارای دستگاه های پاسخ دهی داخلی هستند و آنهایی که ندارند. هر دو نوع از فناوری (DECT-Digital Enhanced Cordless Telecommunications) استفاده می کنند ، باند فرکانس 1.9 گیگاهرتزی که تداخل دستگاه هایی مانند اجاق های مایکروویو را به حداقل می رساند. تلفنهای بی سیم امروزی DECT تمایل دارند زمان مکالمه نسبتاً طولانی داشته باشند و در مقایسه با تلفنهای آنالوگ ، برد بیشتری نسبت به پایه آنها دارند.

تلفنهای بی سیم با پاسخگوها

اینها فقط کمی بزرگتر و گرانتر از پسر عموی اصلی خود هستند. علاوه بر اینکه قادر به ضبط پیام هستید ، به شما امکان می دهد به تماس گیرندگان گوش دهید ، روشی مناسب برای نمایش تماسها.

مزایا: گزینه های چندگانه ویژگی می تواند شامل تعداد حلقه های قابل انتخاب و یک عدد پس انداز ، کنترل روشن / خاموش کردن answerer ، غربالگری تماس ، دسترسی از راه دور ، کنترل صدا و بلندگوها و روش های مختلفی برای پیمایش در پیام های شما باشد. بیشتر آنها دارای یک صندوق پستی ، تمبر روز / زمان پیام ، صفحه نمایش پیشخوان پیام هستند که تعداد پیام های دریافت شده را نشان می دهد و یک نشانگر تصویری که به شما امکان می دهد هنگام پیام های جدید اطلاع دهید. برخی از آنها همچنین می توانند با نامه صوتی شرکت تلفن هماهنگ شوند: در بسیاری از مدل ها ، چراغ نشان می دهد که پیام در پست صوتی وجود دارد. در حین قطع برق لحظه ای ، اکثر پیام ها و سلام را حفظ می کنند.

منفی: اغلب هزینه کمی بیشتر از مدلهای مقایسه شده فقط با تلفن دارند و فضای کمی بیشتر را به خود اختصاص می دهند.

تلفنهای بی سیم بدون پاسخگو

این تلفن ها ساده هستند که می تواند برای کسانی که به همه زنگ ها و سوت های مدل های جدید علاقه ندارند ، گزینه ای جذاب برای آنها باشد. در اکثر موارد ، پایه بدون سیم برق کار می کند ، دکمه ها بزرگ هستند و به راحتی قابل مشاهده هستند ، و قسمت هایی از گوشی به رنگ قرمز درخشان می شوند تا در صورت عدم شنیدن صدای زنگ ، شما را به تماس های دریافتی هشدار می دهد.

جوانب مثبت: بصری و آسان برای استفاده. بسته به مدل ، برخی از آنها یک دکمه پشتیبانی مشتری با یک لمس دارند. برنامه نویسی ساده برای تعداد محدودی از نام ها و شماره تلفن ها ، تاریخ / زمان و حجم دستگاه ، استفاده از این موارد را آسان می کند. برای تنظیم حجم تماس ، این گوشی معمولاً دارای چرخ پیمایش در کنار گوشی است.

منفی: ویژگی های محدود. معمولاً از گوشی های کمتری پشتیبانی می کند و می تواند یک راه حل برای اولین بار باشد.

صفحه کلید پایه

به عنوان یک مکمل صفحه کلید روی گوشی تلفن ثابت ، می تواند برای پیمایش سیستم های منو محور مفید باشد زیرا لازم نیست تلفن را از گوش خود دور کنید تا کلیدها را مشت کنید. برخی از تلفن ها دارای یک صفحه کلید روشن هستند که یا در تاریکی روشن می شوند و یا هنگام فشار دادن یک کلید ، یا هنگام تلفن زنگ می زنند. این باعث می شود تلفن در شرایط کم نور استفاده از آن راحت تر شود.

صندوق های پستی

بیشتر افراد متقاضی تلفن دارای یک صندوق پستی هستند. برخی از پیام آوران دارای چندین صندوق پستی هستند که یک تماس گیرنده می تواند یک پیام صوتی را به یکی از اعضای خانواده خود هدایت کند ، یا به عنوان مثال تماس های تجاری و شخصی را جدا کند. این امکان راحتی گوش دادن به پیامهایی را می دهد که فقط برای شما وجود دارد.

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Buttonتماس سریع