فرش ماشینی

فرش ماشینی

مگر می شود ایرانی باشی و از فرش استفاده نکنی و اصلا با مفهوم فرش غریبه باشی تمام خانه ها حتما از فرش برای کفپوش استفادع می کنند و می توان گفت پرکاربرد و پر استفاده ترین وسیله دکوراسیونی در خانه شماست و به همین دلیل به سرعت کهنه و پوسیده می شود اگر فرش جدیدی خریده ولی جایی برای نگهداری فرش قدیمی خود ندارید با ما تماس بگیرید تا مشکل را حل کنیم .

به لحظه ای فکر کنید که هر روز صبح از خواب بلند می شوید و یک احساس گرمای آرامش بخشی اتاق شما را احاطه کرده است .

و به آن لحظه فکر کنید وقتی پا روی زمین می گذارید تا با بچه های خود بازی کنید و هر جا که قدم میگذارید نرمی را زیر پای خود احساس می کنید  و در مورد اولین قدم های فرزند خود فکر کنید که روی یک جای راحت قدم می گذارد . و در مورد زیبایی یک الگوی یا یک بافت یا یک رنگ فکر کنید که پایه و اساس کلیه فعالیت های روز شما را فراهم کند .

فرش بخشی جدایی ناپذیر و با ارزش از بیشتر خانه های ما است. و گرچه ما عاشق زیبایی کفپوشهای دیگر مانند پارکت ، لمینیت ، کاشی و کفپوش وینیل لوکس انعطاف پذیر هستیم ، اما همه مزایای عالی فرش را نیز می شناسیم و دوست داریم. در اینجا فقط چند مورد ذکر شده است:

  • راحتی
  • زیبایی
  • مکانی راحت برای بازی
  • نشستن و کار

گرما : شما با هر قدم احساس گرما می کنید ، به خصوص اولین قدم که هر روز صبح از رختخواب خارج می شوید . شما همچنین گرمای عمومی و نامحسوس را که یک اتاق با فرش فراهم می کند احساس خواهید کرد.

طراحی زیبا و خیره کننده : فرش ماشینی یا دستبافت می تواند یک عنصر طراحی باورنکردنی برای اتاق باشد . چه رنگ ، الگوی و چه بافت برجسته را انتخاب کنید ، می تواند پایه و اساس کل طراحی یک اتاق باشد.

رنگ های نامحدود : رنگ جنبه مهمی از خود بیان و طراحی است. گزینه های شما واقعاً بی حد و مرز هستند تا ظاهری بی نظیر را برای شما ایجاد کنند.

به شما کمک می کند تا آسانتر نفس بکشید : مطالعات علمی متعدد نشان می دهد که الیاف فرش ذرات آلرژی زا احتمالی در جریان هوا را به دام می اندازد و باعث بیحرکتی می شوند .

لغزش ها و سقوط های نرم : صرف نظر از سن – از جوان تا بزرگترها – داشتن فرش مقاوم در برابر لغزش در خانه شما مزایای زیادی دارد تا در صورت بروز آن ، به حداقل رساندن لغزش ها بی انجامد .

سروصدا را کاهش می دهد : فرش همراه با کوسن فرش به عنوان کاهنده سر و صدای فوق العاده ای در خانه شما عمل می کند.

یک راه حل بادوام : با تکنولوژی امروزی ، فرش ها حتی برای شلوغ ترین خانه ها یک سرمایه گذاری بادوام و سالم هستند.

ارزش باور نکردنی : شما می توانید تمام این مزایای عالی را با قیمتی دریافت کنید که بتواند هر بودجه ای را برآورده کند.

ظاهر : فرش با استفاده از رنگ و الگوها به زیبایی دکوراسیون خانه شما می افزاید . فرش می تواند تصویری را که می خواهید در خانه یا محل کار شما ایجاد کند.

سبک : با وجود صدها الگو ، برش و رنگ ، به معنای واقعی کلمه هزاران فرصت برای نشان دادن سبک های مختلف وجود دارد.

عایق کاری : فرش می تواند به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند زیرا این امر در جلوگیری از عایق کاری محیط داخلی نقش مهمی دارد. فرش کف را عایق می کند و به همین دلیل احساس راحتی و گرمی را ایجاد می کند.

آکوستیک : مطالعات متعددی نشان می دهد که فرش ها صدا را جذب می کنند و فرش های دارای بالشتک باعث افزایش بیشتر این توانایی می شوند .

ایمنی : همواره تصادفات ناشی از لغزش و سقوط در کفهای سخت ، نه کفهای فرش شده رخ می دهد.

سلامتی : فرش آلرژی ها ، گرد و غبار و سایر آلاینده ها را به دام می اندازد و آنها را نگه می دارد تا به درستی از بین بروند .

آسان تر برای حفظ : فرش برای تمیز کردن و حفظ آن کار کمتری نسبت به کفپوش های دیگر دارد و به همین دلیل و همانطور که گفته شد می تواند هزینه کمتری نیز برای حفظ آن داشته باشد .

پایدار : فناوریهای جدیدی معرفی شده اند كه فرش های قدیمی را می توان به فرش های جدید یا سایر محصولات بازیافت كرد.

چرا فرش ؟

منتخب دفاتر ، هتل ها ، محل های خرده فروشی و تجاری ، آپارتمان ها و خانه ها در ایران و در سراسر جهان ، مردم عاشق ظاهر لوکس و احساس راحتی فرش ماشینی ، دستبافت با کیفیت هستند. با این حال ، شما می توانید مزایای فرش را بسیار فراتر از آنچه می بینید و لمس می کنید ، بیابید.
زیبایی شناسی برای مطابقت با هر دکوراسیون

فرش پشمی

درست مثل بلوز مورد علاقه شما ، فرش پشمی گرم ، مجلل و بادوام است . همچنین به طور کلی نسبت به سایر الیاف گران تر است. پشم برای مناطقی که ظاهر مهم است ، مناسب است. این طبیعی است که از نظر مقاومت در برابر لکه های مایع مقاوم به لکه می شوند و به راحتی خاکی نمی شوند ، اما باید به سرعت اکه هارا پاک کنید زیرا به سرعت جذب فرش می شوند و از خود ردی به جا می گذارند .

فرش نایلون

نایلون یک الیاف سخت و بادوام ساخته شده توسط انسان است. برای ساخت فرش ماشینی بسیار کاربردی  است – از پشم ارزان تر است و برخی حتی در برابر لکه مقاوم هستند . فرش نایلون رنگ خود را در مقابل تمیز کردن و نور خورشید حفظ می کند و برای استفاده در مناطق پر رفت و آمد برای خانواده های دارای کودک یا حیوان خانگی ایده آل است.

فرش پلی پروپیلن

پلی پروپیلن یک الیاف مصنوعی است که به دلیل ارزان بودن ، مقاومت در برابر آب و بادوامی بسیار محبوب است. این اغلب برای گاراژ یا اتاق بازی استفاده می شود .

مخلوط ها

فرش مخلوط پشمی و نایلونی با هزینه کمتری نسبت به فرش پشمی خالص می تواند مزایای هر دو را به شما بدهد.

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Buttonتماس سریع