فرش ماشینی

فرش ماشینی

مگر می شود ایرانی باشی و از فرش استفاده نکنی و اصلا با مفهوم فرش غریبه باشی تمام خانه ها حتما از فرش برای کفپوش استفادع می کنند و می توان گفت پرکاربرد و پر استفاده ترین وسیله دکوراسیونی در خانه شماست و به همین دلیل به سرعت کهنه و پوسیده می شود اگر فرش جدیدی خریده ولی جایی برای نگهداری فرش قدیمی خود ندارید با ما تماس بگیرید تا مشکل را حل کنیم .

به لحظه ای فکر کنید که هر روز صبح از خواب بلند می شوید و یک احساس گرمای آرامش بخشی اتاق شما را احاطه کرده است .

و به آن لحظه فکر کنید وقتی پا روی زمین می گذارید تا با بچه های خود بازی کنید و هر جا که قدم میگذارید نرمی را زیر پای خود احساس می کنید  و در مورد اولین قدم های فرزند خود فکر کنید که روی یک جای راحت قدم می گذارد . و در مورد زیبایی یک الگوی یا یک بافت یا یک رنگ فکر کنید که پایه و اساس کلیه فعالیت های روز شما را فراهم کند .

فرش بخشی جدایی ناپذیر و با ارزش از بیشتر خانه های ما است. و گرچه ما عاشق زیبایی کفپوشهای دیگر مانند پارکت ، لمینیت ، کاشی و کفپوش وینیل لوکس انعطاف پذیر هستیم ، اما همه مزایای عالی فرش را نیز می شناسیم و دوست داریم. در اینجا فقط چند مورد ذکر شده است:

  • راحتی
  • زیبایی
  • مکانی راحت برای بازی
  • نشستن و کار

گرما : شما با هر قدم احساس گرما می کنید ، به خصوص اولین قدم که هر روز صبح از رختخواب خارج می شوید . شما همچنین گرمای عمومی و نامحسوس را که یک اتاق با فرش فراهم می کند احساس خواهید کرد.

طراحی زیبا و خیره کننده : فرش ماشینی یا دستبافت می تواند یک عنصر طراحی باورنکردنی برای اتاق باشد . چه رنگ ، الگوی و چه بافت برجسته را انتخاب کنید ، می تواند پایه و اساس کل طراحی یک اتاق باشد.

رنگ های نامحدود : رنگ جنبه مهمی از خود بیان و طراحی است. گزینه های شما واقعاً بی حد و مرز هستند تا ظاهری بی نظیر را برای شما ایجاد کنند.

به شما کمک می کند تا آسانتر نفس بکشید : مطالعات علمی متعدد نشان می دهد که الیاف فرش ذرات آلرژی زا احتمالی در جریان هوا را به دام می اندازد و باعث بیحرکتی می شوند .

لغزش ها و سقوط های نرم : صرف نظر از سن – از جوان تا بزرگترها – داشتن فرش مقاوم در برابر لغزش در خانه شما مزایای زیادی دارد تا در صورت بروز آن ، به حداقل رساندن لغزش ها بی انجامد .

سروصدا را کاهش می دهد : فرش همراه با کوسن فرش به عنوان کاهنده سر و صدای فوق العاده ای در خانه شما عمل می کند.

یک راه حل بادوام : با تکنولوژی امروزی ، فرش ها حتی برای شلوغ ترین خانه ها یک سرمایه گذاری بادوام و سالم هستند.

ارزش باور نکردنی : شما می توانید تمام این مزایای عالی را با قیمتی دریافت کنید که بتواند هر بودجه ای را برآورده کند.

ظاهر : فرش با استفاده از رنگ و الگوها به زیبایی دکوراسیون خانه شما می افزاید . فرش می تواند تصویری را که می خواهید در خانه یا محل کار شما ایجاد کند.

سبک : با وجود صدها الگو ، برش و رنگ ، به معنای واقعی کلمه هزاران فرصت برای نشان دادن سبک های مختلف وجود دارد.

عایق کاری : فرش می تواند به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند زیرا این امر در جلوگیری از عایق کاری محیط داخلی نقش مهمی دارد. فرش کف را عایق می کند و به همین دلیل احساس راحتی و گرمی را ایجاد می کند.

آکوستیک : مطالعات متعددی نشان می دهد که فرش ها صدا را جذب می کنند و فرش های دارای بالشتک باعث افزایش بیشتر این توانایی می شوند .

ایمنی : همواره تصادفات ناشی از لغزش و سقوط در کفهای سخت ، نه کفهای فرش شده رخ می دهد.

سلامتی : فرش آلرژی ها ، گرد و غبار و سایر آلاینده ها را به دام می اندازد و آنها را نگه می دارد تا به درستی از بین بروند .

آسان تر برای حفظ : فرش برای تمیز کردن و حفظ آن کار کمتری نسبت به کفپوش های دیگر دارد و به همین دلیل و همانطور که گفته شد می تواند هزینه کمتری نیز برای حفظ آن داشته باشد .

پایدار : فناوریهای جدیدی معرفی شده اند كه فرش های قدیمی را می توان به فرش های جدید یا سایر محصولات بازیافت كرد.

چرا فرش ؟

منتخب دفاتر ، هتل ها ، محل های خرده فروشی و تجاری ، آپارتمان ها و خانه ها در ایران و در سراسر جهان ، مردم عاشق ظاهر لوکس و احساس راحتی فرش ماشینی ، دستبافت با کیفیت هستند. با این حال ، شما می توانید مزایای فرش را بسیار فراتر از آنچه می بینید و لمس می کنید ، بیابید.
زیبایی شناسی برای مطابقت با هر دکوراسیون

فرش پشمی

درست مثل بلوز مورد علاقه شما ، فرش پشمی گرم ، مجلل و بادوام است . همچنین به طور کلی نسبت به سایر الیاف گران تر است. پشم برای مناطقی که ظاهر مهم است ، مناسب است. این طبیعی است که از نظر مقاومت در برابر لکه های مایع مقاوم به لکه می شوند و به راحتی خاکی نمی شوند ، اما باید به سرعت اکه هارا پاک کنید زیرا به سرعت جذب فرش می شوند و از خود ردی به جا می گذارند .

فرش نایلون

نایلون یک الیاف سخت و بادوام ساخته شده توسط انسان است. برای ساخت فرش ماشینی بسیار کاربردی  است – از پشم ارزان تر است و برخی حتی در برابر لکه مقاوم هستند . فرش نایلون رنگ خود را در مقابل تمیز کردن و نور خورشید حفظ می کند و برای استفاده در مناطق پر رفت و آمد برای خانواده های دارای کودک یا حیوان خانگی ایده آل است.

فرش پلی پروپیلن

پلی پروپیلن یک الیاف مصنوعی است که به دلیل ارزان بودن ، مقاومت در برابر آب و بادوامی بسیار محبوب است. این اغلب برای گاراژ یا اتاق بازی استفاده می شود .

مخلوط ها

فرش مخلوط پشمی و نایلونی با هزینه کمتری نسبت به فرش پشمی خالص می تواند مزایای هر دو را به شما بدهد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.