میز مدیریت

میز مدیریت

انتخاب میز مدیریت مناسب

هنگام انتخاب یک میز اداری ، مهمترین نکته این است که میز پاسخگوی نیازهای خاص شما باشد ، بنابراین می توانید کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید . قبل از گشودن به گزینه های میز اداری ، آنچه را که برای کارآمدی نیاز دارید ، یک چک لیست اولویت بندی است . این باید شامل نحوه کار شما و آنچه برای کار نیاز دارید باشد . هنگامی که این عوامل مهم را تعیین می کنید ، ایده بهتری خواهید یافت که در یک میز اداری به دنبال چه چیزی باشید . سپس می توانید به ملاحظات دیگری مانند فضای اداری که در دسترس شما قرار دارد ، بودجه خود و دیزاینی که می خواهید به تصویر بکشید .

یک لیست اولویت ایجاد کنید

چگونه کار می کنید : آیا وقت زیادی را صرف انجام کارهای کاغذی ، تهیه نقشه یا ترسیم نقشه یا تایپ کردن در رایانه می کنید ؟ آیا اغلب جلسات خود را در دفتر خود برگزار می کنید یا بازدیدکننده های مکرر دارید ؟

نیازهای کاری شما : آیا از چاپگر استفاده می کنید ، بیش از یک مانیتور رایانه ای یا برای ذخیره سازی فایل ها یا لوازم دیگر نیاز به ذخیره بیشتری دارید ؟ آیا همکاران ایده های خود را ارائه می دهند یا مطالب را با شما در میز کار بررسی می کنند ؟

درک اصول

هنگام ارزیابی یک میز اداری ، به موارد زیر توجه کنید :

  • نیازهای شخصی کار
  • اندازه فضای اداری
  • بودجه موجود
  • تصویر و زیبایی مورد نظر

این سناریوها را در نظر بگیرید :
برای کسانی که مسافرت می کنند و یا وقت کافی را از خارج از دفتر می گذرانند ، واحدی با کشو های داخلی ، قفل شونده و کابینت پرونده ، امنیت و حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهد .

اگر کاغذبازی روز شما را پر کند ، یک سینی کیبورد می تواند یک مکان صرفه جویی در فضای مفید باشد ، و یک میز L شکل یا U شکل با یک کمان یا جلوپنجره ، فضای اضافی برای روی سطح میز مدیریت را ارائه می دهد .

اگر با بیش از یک مانیتور رایانه ای و یک پرینتر روی میز کار خود کار می کنید ، با قرار دادن چاپگر خود بر روی طرحی یا سایر وسایل مبلمان اداری مانند قفسه کتاب ، یا فضای کوچک را به قسمت جلوی میز خود اضافه کنید .

اگر جلسات خود را برگزار می کنید و در دفتر خود با دیگران همفکری می کنید ، یا اغلب اوقات برای بررسی مجدد مقاله ها ، آنها را با میز مدیریت مشابه با مبلمان اداری مشابه جابجا می کنید ، یک میز L-شکل یا U-شکل می تواند گزینه مناسبی باشد .

بسیاری از افراد به دنبال سطحی و فضای ذخیره سازی در یک میز اداری هستند. اگر در تلاش برای دستیابی به هر دو هستید ، با اضافه کردن یک کلاه ذخیره سازی سربار از فضای عمودی استفاده کنید و سعی کنید کل فضای اداری خود را به حداکثر برسانید.

“با حداکثر رساندن فضای کل دفتر شما می تواند فضای بیشتری برای فضای میز و فضای ذخیره سازی فراهم شود.”

قبل از خرید میز ، اندازه محل کار خود را در نظر بگیرید . فضای پشت میز را به اندازه 3.5 تا 4 فوت آزاد بگیرید تا در صورت استفاده از اتاق ، فضای جابجایی داشته باشید . حداقل 3 طرف برای باز و بسته شدن درب و 3 پا حداقل در یک طرف میز کار خود بگذارید ، به شما امکان می دهد تا به راحتی روی صندلی میز خود بنشینید . هنگام استفاده از صندلی های مهمان ، از جلوی میز تا پشت صندلی ها 3 فوت اضافه در نظر بگیرید .

اگر فضای محدودی دارید ، میز کوچکتر مانند میز کامپیوتر که مجهز به کشیدن سطوح کار ، کشوها و قفسه ها می تواند گزینه خوبی باشد . میز گوشه ای گزینه دیگری برای فضاهای کوچک است ، همچنین دفاتر منازل نیز در بسیاری از مواقع اتاق خواب یدکی حاوی چندین درب یا پنجره به دفاتر تبدیل می شود .

“جفت کردن میز اداری خود با فضای موجود ، یک محیط کاری کارآمدتر و مؤثر را فراهم می کند .”

بودجه تعیین شده اغلب تعیین می کند که چه نوع میز اداری را می توانید خریداری کنید . اگر بودجه شما به شما امکان نمی دهد همه چیز را که می خواهید به صورت نو دریافت کنید ، خرید را در فاز دیگری در نظر بگیرید – و بودجه صندلی دفتر را فراموش نکنید .

علاوه بر این ، میز شما باید تصویر و زیبایی شناسی مورد نظر شما را به تصویر بکشد . محیط دفتر شما ، مدرن یا سنتی است ؟ آیا شما نیاز به حضور اجرایی دارید ؟ شما چوب یا لمینیت را ترجیح می دهید ؟

جزئیات دیگری که باید در نظر بگیرید

صندلی اداری : در هنگام خرید میز مدیریت بودجه برای صندلی اداری را در نظر بگیرید . به دنبال صندلی باشید که راحتی و پشتیبانی را برای تشویق وضعیت مناسب ، کاهش خستگی ، کمک به جریان خون مناسب و به حداقل رساندن خطر ابتلا به سندرم استرس تکراری به دنبال داشته باشد .

سری مبلمان : در نظر داشته باشید که کل مجموعه مبلمان میز اداری را که خریداری می کنید مشاهده کنید . بسیاری از میزها بخشی از یک سری هستند و ممکن است شامل موارد مفید دیگری برای دفتر شما مانند پرونده های جانبی و قفسه های کتاب باشد .

جنس و دوام : گزینه های جنس و دوام را در نظر بگیرید . سطوح لمینت از دوام بالاتری برخوردار است ، انواع مختلفی از جنس ها و سبک ها را نشان می دهد .

سؤالاتی که باید بپرسید

قبل از انتخاب “خرید” – این سؤالات نهایی را از خود بپرسید.

آیا این میز نیازهای شخصی من را برآورده می کند ؟
آیا این میز با توجه به وسعت محل کار من ، در مطب من به راحتی قابل تنظیم خواهد بود ؟
آیا می توانم با بودجه ای که اختصاص داده ام این میز را خریداری کنم ؟
آیا بودجه مناسبی برای صندلی اداری اختصاص داده ام ؟
آیا این میز از سبک زیبایی شناسی بهره می برد و چیزی را که می خواهم به تصویر می کشد ؟

نکات کلیدی برای یادآوری

هنگام انتخاب یک میز مدیریت ، مهمترین نکته این است که پاسخگوی نیازهای خاص شما باشد ، بنابراین می توانید کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید .

یک چک لیست اولویت بندی برای آنچه که برای کار مؤثر نیاز دارید ، از جمله نحوه کار و کارهایی که شما باید کار کنید ، تهیه کنید .

همچنین به فضای اداری که در اختیار شما قرار دارد ، بودجه خود و چیزی که می خواهید به تصویر بکشید یا زیبایی شناسی مورد نظر خود را در یک میز بخرید .

عمده فروشان مبلمان میزهای اداری را برای انواع کاربری و مقاصد مختلف ارائه می دهند و همه آنها با پشتیبانی تولید کننده ضمانت می شوند .

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.