آینه

کدام نوع آینه را باید بخریم ؟

برای پاسخ به این سؤال ، ابتدا چگونگی استفاده از فضای خود و آنچه از آینه خود استفاده می کنید را در نظر بگیرید. آیا وجود دارد که به نظر خوب برسد یا به یک هدف خدمت کند؟

آینه تزئینی همه چیز در مورد شکل بیش از عملکرد است. این برای تقویت ظاهر داخلی شما استفاده می شود.

یک آینه عملکردی برعکس است: اگر قصد دارید از آن برای بررسی بازتاب خود استفاده کنید ، این نوع را انتخاب کنید ، نه فقط دیوار خود را تزئین کنید.

پس از اینکه بین این دو تصمیم گرفتید ، باید نوع آیینه ای را که انتخاب کرده اید ، کمرنگ تر کنید. در اینجا یک ورق تقلب مفید از رایج ترین انواع آینه ها آورده شده است:

آیینه های دیواری به گونه ای آویز ساخته شده اند که به اشکال و اندازه های زیادی متناسب با هر اتاق می آیند. آینه های مستقل و مستقل نیاز به دیوارپوش ندارند و معمولاً آینه های تمام طول هستند. آینه های تمام طول / آیینه های لباس طولانی و باریک ، به عنوان آنها طراحی شده اند به شما یک بازتاب تمام طول. آینه های Tabletop به گونه ای طراحی شده اند که روی میز و رومیزی قرار بگیرند. آنها فقط سر و شانه های شما را منعکس می کنند. در هنگام استفاده از آرایش یا مراقبت از پوست ایده آل است. آینه های میز آرایش در بالای میزها و میزهای رختکن بسیار عالی به نظر می رسند ، و حتی اگر فضای اجازه دهد ، حتی می توانید در داخل کابینت حمام شما نیز نگهداری شود.

آیا باید یک آینه دیواری یا کف بگیرم ؟

نکته اصلی که باید در هنگام تصمیم گیری بین یک دیوار یا آیینه کف در نظر بگیرید فضای است – چه مقدار از آن را دارید؟ و از چه مقدار استفاده می کنید؟ به طور طبیعی آینه های کف دارای جای پای بزرگتری هستند ، بنابراین برای اتاق های بزرگتر بهتر است. آینه های دیواری در اتاق هایی از هر شکل و اندازه به خوبی کار می کنند ، اما به دلیل اینکه آنها نصب شده اند و هیچ فضای کف را به خود اختصاص نمی دهند ، اگر فضای کمیاب باشد ایده آل هستند.

چه آینه ای را باید بدست آورم ؟

وقتی صحبت از اشکال آیینه می شود ، به معنای واقعی کلمه امکانات نامتناهی وجود دارد. اما می توان آنها را در سه دسته گسترده قرار داد: گرد ، مربع و انتزاعی.

آینه های گرد و مربع معمولاً کاربردی هستند و در راهروها ، اتاق های نشیمن و اتاق های خواب عالی به نظر می رسند.

آیینه های انتزاعی معمولاً تزئینی هستند و شکل آنها شامل اشک ریخت ، هندسی و مثلثی است.

اگر هدف شما اضافه کردن نرمی به اتاق های زاویه ای است ، ما یک آیینه گرد را پیشنهاد می کنیم. آنها با تمام سبک های دکوراسیون خوب کار می کنند و بسته به اندازه ای که انتخاب می کنید ، می توانند به صورت یک قطعه کاربردی یا تزئینی کار کنند – عالی همه جانبه ای (ببخشید).

انواع آینه برای هر اتاق خانه

بهترین آینه های راهرو کدام هستند؟ علاوه بر اینکه یک راهرو کوچک یا باریک بزرگتر به نظر می رسند ، آینه ای که در جلوی شما قرار دارد برای بررسی های آخرین لحظه قبل از بیرون آمدن فوق العاده است. بنابراین یک آینه مستطیل شکل ، که یک تصویر کامل تر را به شما نشان می دهد و در عین حال بر بهترین تناسب اتاق شما نیز تأکید می کند ، به خوبی کار می کند. بهترین آیینه های اتاق نشیمن کدام هستند؟ آینه های اتاق نشیمن تا حد زیادی تزئینی هستند ، طوری طراحی شده اند که می توانند به فضای شما بیفزایند. آینه های دیواری به خوبی کار می کنند و فضای اثاثیه کاربردی را برای شما فراهم می کنند. شکلی را انتخاب کنید که خطوط اثاثیه ای را که در بالا می رود منعکس کند. به عنوان مثال ، آینه های بزرگ و مستطیل شکل در بالای شومینه ، بیان جسورانه ای را نشان می دهند ، در حالی که می توان از آیینه های کوچکتر به عنوان بخشی از دیوار گالری استفاده کرد. بهترین آینه های اتاق خواب کدام ها هستند؟ ساعتهای بیداری ما در اتاق خواب بیشتر برای پوشیدن یا لباس پوشیدن صرف می شود. بنابراین به طور طبیعی گزینه های بارز آینه لباس ، آینه تمام قد یا آینه لاغر است. و از آنجا که باعث می شوند اتاق ها بزرگتر و روشن تر به نظر برسند ، انتخاب شما می تواند ظاهر اتاق شما و همچنین فضای داخلی شما را ارتقا بخشد. بهترین آینه های حمام کدام هستند؟ عملکرد از ارزش بیشتری نسبت به فرم در حمام برخوردار است. آیینه با ذخیره سازی یک روش عالی برای پنهان کردن مواد آرایشی و مرتب نگه داشتن حمام شماست ، در حالی که یک آیینه با چراغ باعث می شود یک رویا آماده شود – به خصوص در حمام هایی که فاقد نور طبیعی هستند.

مواد و سبک های قاب آینه ای

بیشتر آیینه ها دارای یک قاب هستند – این لمس تمام شده است که سبک دکوراسیون آنها را در آن مشخص می کند. سبک فریم و ماده ای که انتخاب می کنید روی سایر موارد نیز تأثیر می گذارد مانند هزینه و وزن. متداول ترین مواد فریم چوب ، شیشه و فلز است که هر کدام در رنگ ها و اتمام های مختلفی قرار می گیرند – براق ، مات و غیره. بنابراین ، قبل از تمرکز بر روی پایان ، مناظر خود را بر روی مواد قرار دهید.

کدام قاب آینه با دکور من بهتر می شود ؟

آیینه های قاب چوب با بسیاری از سبک های طراحی خوب کار می کنند. برای دستیابی به ظاهری اسکاندیناوی یا نوردیک ، چوب سبک را انتخاب کنید – از نظر رنگ و وزن. تخته سه لا طبیعی و هوا است ، بنابراین ارتعاشات حداکثر زیبایی را ایجاد می کند. در حالی که بلوط جامد ، به ویژه با یک لکه تیره ، در فضای داخلی سنتی بیشتر کار می کند.

آینه های قاب شیشه ای مدرن تر هستند ، به خصوص هنگامی که از شیشه های رنگ شده در سایه های دود یا شکلات ساخته می شوند.

آیینه های قاب فلزی باعث جذابیت در طراحی صنعتی می شوند و به لطف طراحی چشم نواز ، گزینه خوبی به عنوان یک قطعه تزئینی هستند. گزینه ها شامل برنج ، مس و سیاه است.

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Buttonتماس سریع