صندلی اداری

صندلی اداری

مقدمه

اگر بیشتر روز را صرف نشستن روی یک صندلی پشت یک میز می کنید ، آیا می خواهید صندلی رومیزی مناسب را پیدا کنید که برای بدن شما خوشایند باشد . صندلی که با بدن شما مطابقت ندارد و از قسمت های خاصی مانند پشت و پاهای شما پشتیبانی می کند ، می تواند باعث درد و دردهای طولانی مدت شود ، به علاوه وضعیت شما را بدتر می کند.

این مهم است که بدانید که همه صندلی ها به طور یکسان ساخته نمی شوند ، و همه صندلی ها نمی توانند به طور عادی هر یک از افراد را در خود جای دهند .

قبل از تصمیم گیری ، باید عوامل خاصی را در نظر بگیرید . وزن و قد شما در هنگام خرید صندلی اداری جدید برای شما از موارد مهمی هستند .

صندلی های شگفت انگیز ارگونومیک می توانند برای بدن و سلامتی شما مفید باشند . این کار به شما امکان می دهد تا ساعات طولانی تری کار کنید بدون اینکه درد کمر به شما وارد شود ، اما می توانند کاملاً سنگین باشند .

راهنمای خرید قطعی

اگر قبلاً نمی دانستید ، تمام صندلی های اداری به طور برابر ایجاد نمی شوند ، درست مثل اینکه همه افراد به طور یکسان ایجاد نمی شوند . به همین دلیل ، شما باید یک صندلی اداری داشته باشید که قابلیت تنظیم نیازهای فردی را داشته باشد .

چه انتظاری دارید ؟
اول و مهمتر از همه ، خوب باید با بدن فرد مطابقت داشته باشد ، از جمله قسمت پشت ، گردن ، صندلی و پاها .

یک صندلی اداری خوب نیز قابلیت تنظیم دارد . مهم است که بتوانید ارتفاع صندلی ، شیب و چرخه صندلی را تنظیم کنید .

مهمترین ویژگی بعدی صندلی اداری مناسب ، دوام است . شما صندلی را می خواهید که بتواند وزن و اندازه یک فرد را تحمل کند ، به این معنی که باید از یک ماده محکم ساخته شود که از هم جدا نشود . همراه با ثبات ، باید به دنبال صندلی اداری باشید که پایه 5 نقطه ای داشته باشد . با این کار از احتمال نوسان جلوگیری می شود .

شکل بدن خود را در نظر بگیرید

قبل از خرید صندلی اداری باید بدانید که هرکدام برای افراد متفاوت طراحی شده اند .

تنظیم ارتفاع هنگام انتخاب صندلی اداری بسیار مهم است و ما فقط در مورد ارتفاع کلی صندلی از کف به صندلی صحبت نمی کنیم ، ما همچنین به ارتفاع عقب و ارتفاع کمر اشاره می کنیم. همه این ویژگی ها باید متناسب با قد شما تنظیم شوند. شما می خواهید همه چیز تراز شود. به عنوان مثال ، زانوها هنگام نشستن باید با باسن شما هماهنگ باشند. یکی دیگر از عوامل مهم هنگام انتخاب صندلی اداری مناسب ، شیب است. تنش شیب و قفل شیب به شما امکان می دهد تا آن حالت مناسب برای صندلی را پیدا کنید که هنگام نشستن از وضعیت شما پشتیبانی می کند.

در آخر ، شما می خواهید یک صندلی اداری پیدا کنید که پشتیبانی کافی از کمر را ارائه دهد. این باید از منحنی طبیعی ستون فقرات شما پشتیبانی کند و این به معنای کمک به کاهش خستگی و کرنش است که در هنگام نشستن برای مدت طولانی ، باعث کاهش خستگی و کرنش می شود. به طور کلی ، با تنظیمات خود بازی کنید تا زمانی که نتیجه مشترک بین راحتی و پشتیبانی پیدا کنید! پشت شما متشکرم!

اگر می خواهید در مورد خرید صندلی اداری اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای خرید کامل صندلی های اداری ما را با ما در میان بگذارید.

چه ویژگی هایی را می توان در یک صندلی اداری ارگونومیک جستجو کرد ؟

شغل های اداری معمولی مواردی هستند که کارمند را ملزم به نشستن برای مدت طولانی می کند ، و این باعث ایجاد فشار در بدن می شود . این در نهایت می تواند به مشکلات پشتیبان شما کمک کند تا بقیه عمر شما را به دوام آورد. یک پیشگیری در هر موقعیتی که نیاز به نشستن داشته باشد مبلمان اداری ارگونومیک یا موقعیت یابی است. سرمایه گذاری روی صندلی اداری می تواند به ایجاد یک محیط طبیعی تر و پشتیبانی از ستون فقرات شما کمک کند .

چندین صندلی اداری در خارج وجود دارد که ادعا می کنند ارگونومیک هستند و همه آنها چیزی نیستند که در آنها جمع شده باشد . اگرچه ممکن است با صندلی روبرو شوید که کاملاً عاشق ظاهر آن می شوید ، لزوماً صندلی ایده آل برای شما نیست .

در هنگام انتخاب صندلی اداری مناسب چند ویژگی وجود دارد که باید این صندلی ها را شامل شود .

ارتفاع صندلی

یکی از مهمترین ویژگی های صندلی اداری ، تنظیم ارتفاع صندلی است . تنظیم ارتفاع صندلی پنوماتیک ساده ترین است . این در واقع یک اهرمی است که می تواند با یک دست کار کند . این امکان را به صندلی می دهد که با بالا آمدن روی یک اهرم به بالا یا پایین منتقل شود . در هنگام نشستن صندلی به طور خودکار پایین می رود و برای بالا آمدن صندلی ، همه کاری که باید انجام دهید این است که وزن خود را به پاهای خود تغییر دهید . برای تعیین ارتفاع مناسب ، پاهای شما باید روی زمین صاف ، سطح زانوها با باسن و سطح بازوها به میز باشد .

عرض و عمق صندلی

عامل مهم دیگر یک صندلی اداری مناسب ، عمق و عرض صندلی است . خود صندلی باید بتواند راحتی هر کاربر را در خود جای دهد . عمق صندلی باید به کاربر اجازه دهد در حالی که فاصله بین 2 تا 4 اینچ را بین زانو و صندلی قرار دارد ، در مقابل صندلی عقب بنشیند . به خاطر داشته باشید که شیب صندلی نیز باید قابل تنظیم باشد .

پشتیبانی کمر

ستون فقرات شما با یک منحنی طبیعی ، شبیه به شکل S ؛ طراحی شده است اگر به درستی پشتیبانی نشود ، تمایل دارد آن منحنی را از دست داده و باعث شل شدن شود . یک صندلی اداری ارگونومیک منحنی طبیعی شما را پشتیبانی می کند که از ناحیه کمر شما پشتیبانی می کند و وضعیت خوبی را ترویج می کند.

پشتی

پشتی عقب در صندلی اداری نیز باید قابل تنظیم باشد . ما نمی توانیم بگوییم که بدن دو نفر به طور یکسان طراحی شده است و این شامل پشت شما نیز می شود . برخی کوتاهتر ، طولانی تر ، گسترده تر و غیره هستند و برای اطمینان از اینکه قسمت کمر پشتی با ستون فقرات شما مطابقت دارد ، پشتی بایستی قادر به بلند کردن یا کج شدن باشد تا متناسب با ستون فقرات شما باشد . همچنین باید در جای خود قفل شود .

مواد صندلی

من می دانم که شما احتمالاً این را یک کارکرد ارگونومیک نمی دانید ، اما موادی که صندلی شما از آن ساخته شده است به همان اندازه تنظیمات دارای اهمیت است . یک صندلی اداری مناسب باید از کف پوش کافی در صندلی برخوردار باشد تا احساس راحتی ایجاد کند و همچنین باید دارای موادی باشد که هوا در آن جریان داشته باشد . یک ماده تنفس شما را از تعریق ، چسبیدن و احساس ناراحتی باز می دارد .

دسته

یک صندلی می تواند دسته داشته باشد یا نداشته باشد . بستگی زیادی به ترجیح کاربر یا وظیفه مورد نظر دارد . اگر در زیر صندلی های دسته قرار دارد ، می توانید از قابلیت تنظیم آنها اطمینان حاصل کنید . هیچ چیز آزاردهنده تر از دسته صندلی نیست که به میز شما گیر کند .

چرخان

صندلی اداری ارگونومیک نباید ثابت باشد . باید بتواند آزادانه و چرخان حرکت کند . این عملکرد به شما کمک می کند تا با تلاش کم یا بدون تلاش به جایی برسید که لازم باشد .

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Buttonتماس سریع