میز ناهارخوری

میز ناهارخوری : هر آنچه باید بدانید

میز ناهارخوری نه تنها یک مکان جمع آوری خانواده و دوستان کنار هم است ، بلکه یک کانون گرم در خانه نیز هست . اگر قصد خرید کالای مورد نظر خود را برای همیشه دارید ، احتمالاً فقط یک بار می خواهید آن را بخرید . بنابراین باید دنبال چه باشید ؟ یک میز ناهار خوری باید به خوبی ساخته شده و قوی باشد ، برای بسیاری از افراد مناسب باشد و برای اکثر اتاق ها بخصوص آشپزخانه اندازه مناسبی داشته باشد . از آنجا که یک میز ناهار خوری می تواند یک سرمایه گذاری گران باشد ، شما باید در جستجوی خود وقت بگذراید تا معیارهای کلیدی را که امیدوارید این جدول در خانه شما را برآورده کند ، انتخاب کنید . در اینجا 12 پیشنهاد ارائه شده است .

1 . یک میز ناهارخوری ساخته شده از مواد محکم را انتخاب کنید

اگر می خواهید یک میز تا سالها لباس شام و پارگی در مهمانی شما به طول انجامد ، یک میز ساخته شده از چوب سخت مانند چوب ماهون ، گردو ، افرا ، بلوط و ساج انتخاب کنید . جداول ساخته شده از چوبهای مهندسی یا کامپوزیت ، که شامل تخته سه لا و MDF است ، دوام و اقتصادی هستند اما هیچ وقت به اندازه یک چوب سخت نیستند .

2 . چوب عالی است اما به شیشه هم فکر کنید

مزیت میز ناهار خوری شیشه ای این است که با بسیاری از تم های تزئینی خوب کار می کند . و از آنجا که دارای یک سطح بازتابنده است ، یک انتخاب عالی برای فضایی است که شاید کمی سبک تر و روشن تر به نظر برسد . میزهای ناهار خوری شیشه ای نیز سخت هستند . نسخه های امروزی با شیشه ایمنی ساخته شده اند ، به این معنی که شیشه در برابر خراش و گرما مقاومت می کند و در صورت ضربه زدن خراب نمی شود .

3 . به دنبال آزموده شده و واقعی باشید

یک میز چوبی دست دوم که پر از خط و خش است گزنه خوبی برای خرید است چون ، اگر به طور تصادفی چند مورد دیگر به آن اضافه کنید ، مهم نیست . به همین دلیل ، این میزها برای خانواده های دارای فرزند فوق العاده است – شما هرگز نگران این نیستید که آیا فرزندتان ناخواسته یا حتی عمداً میز را نقاشی یا خط می اندازند .

4 . مهمانان خود را تحت تأثیر قرار دهید

سنگ مرمر یک سرمایه گذاری بزرگ است ، اما بدون استثنا میزهای ناهارخوری مرمر تقریباً همیشه در فروشگاههای بزرگ موجود هستند . میزهای ساخته شده از سنگ مرمر با کیفیت وارداتی بسیار زیبا هستند . اگر واقعاً عاشق این سبک هستید ، بدون فکر کردن بخرید ؛ جذابیت بی موقع سنگ مرمر باعث شده است که این میز همیشه مد باشد – اما آگاه باشید که یک میز سنگ مرمر با چند اشکال همراه است . اول ، میزهای مرمر از هر نوع ، حجیم و سنگین هستند . دوم ، باید به خوبی مواظب آنها باشند ، زیرا سنگ مرمر می تواند ترک خورده و لکه دار شود . برای جلوگیری از لکه ها ، همیشه و همیشه میز را تمیز و تمیز نگه دارید ، نوشیدنی و غذاها می تواند به مرمر آسیب برساند پس میز ناهارخوری خود را با یک سفره بپوشانید .

5 . برای خریداران مستأجر : میزهایی را انتخاب کنید که به راحتی قابل حمل باشد

برای کسانی که مستأجر هستند ، یک میز سنگین ممکن است ناراحت کننده باشد و هر بار باعث کند شدن حرکت شما شود . اگر عاشق یک میز فلزی یا سنگ مرمر هستید ، از خرید آن ناامید نشوید ، اما در مورد چگونگی حمل و نقل ایمن فکر کنید . همانطور که در بالا پیشنهاد شد ، یک میز سنگ مرمر کوچک و گرد را انتخاب کنید ، یا به سراغ یک میز چوبی با پایه جدا شونده بروید . اگر به دنبال سفره ای برای طراحی دکوراسیون شهری و صنعتی هستید ، دنبال یک میز فلزی سنگین نباشید بلکه یک میز چوبی سبک تر با برخی از ویژگی های طراحی فلزی را در نظر بگیرید .

6 . یک میز ناهار خوری یک و یک طراح را در نظر بگیرید

تخته سه لا بسیار سبک و با دوام است و یک میز تخته سه لا را می توانید در صورت نیاز در خانه با تخت و مونتاژ کنید . میز ناهارخوری شما می تواند در صورت لزوم بسته بندی و جابجا شود . به علاوه در خانه ای با سبک مدرن نوردیک یا سبک معاصر آسیا به خوبی کار می کند .

7 . به شکلی تنظیم کنید که در اکثر اتاق ها کار کند

میزهای گرد در اتاقهای جمع و جور و اماکن نشیمن که دارای مناطق غذاخوری مربعی هستند ، به نظر خوب می رسند . آنها همچنین صندلی انعطاف پذیر را ارائه می دهند . اگر یک صندلی شش نفره بخرید ، معمولاً هشت نفر می توانند در یک سوراخ قرار گیرند – هرچه قطر بزرگتر باشد ، افراد بیشتری را می توان جا داد . از طرف دیگر ، جداول مستطیل شکل به دلیل قرار گرفتن پایه های میز ، دارای نقاط صندلی محدود است .

8 . رنگ خول است اما با مد روز پیش نروید

سایه روند امروز شکست فردا است ، بنابراین عاقلانه انتخاب کنید . رنگ های کلاسیک ، مانند مقدماتی (قرمز ، زرد و آبی) معمولاً قدرت ماندگاری دارند ، عمدتاً به این دلیل که خیلی غیرقانونی هستند . قرمز یک رنگ بسیار پرطرفدار است ، به خصوص در خانه هایی که مضمون لطیف آسیایی دارند ، زیرا قرمز رنگی است که به طور سنتی با جشن همراه است و این حتی اگر خانه مینیمالیستی و مدرن باشد ، کار می کند .

9 . سیاه همیشه جدید است

اگر انتظار ندارید که میز شما از ساییدگی و پارگی رنج ببرد ، پیچیده ترین و ظریف ترین میز که همیشه در آرزوی داشتن آن بودید را انتخاب کنید . میزهای سیاه بسیار ناخوشایند هستند ، به خصوص اگر روکش داشته باشد ، زیرا کوچکترین خراش را نشان می دهند . اگر شما از نوع افراد دقیق هستید ، با این حال ، رنگ سیاه بسیار عالی است و همیشه چنین خواهد بود .

10. میز ناهارخوری سنتی

به طور کلی میز ناهار خوری سنتی به اندازه کافی بزرگ است و به همین دلیل برای خانواده ها یا افرادی که مرتباً دور هم جمع می شوند مناسب است . این میزها معمولاً از چوب هایی مانند بلوط یا کاج تهیه می شود و باعث می شود آنها بسیار مستحکم باشند . آنها همچنین دارای طراحی بدون عارضه و مناسب برای اکثر طرح ها هستند ، اگرچه ، خوشبختانه ، بسیاری از میزهای سنتی دارای پاهای ظریف هستند که دارای روکش پلاستیکی هستند .

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Buttonتماس سریع