میز تلویزیون

راهنمای خرید میز تلویزیون

نیازهای خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بفهمید که به دنبال چه چیزی هستید

اولین قدم در انتخاب جایگاه مناسب تلویزیون در تجزیه و تحلیل آنچه در یک میز تلوزیون مورد نیاز است قرار دارد . این شامل سؤالاتی از خودتان است تا بفهمید چه چیزی به بهترین وجه کار می کند . این سوالات عبارتند از :

 • تلویزیون شما چقدر بزرگ است ؟
 • اتاقتان چقدر بزرگ است ؟
 • برای چه هدفی از تلویزیون استفاده می کنید ؟
 • سلیقه تان چیست ؟
تلویزیون خود را اندازه بگیرید

نکته : تلویزیون مانند اشیاء دیگر اندازه گیری نمی شود . در صنعت اندازه تلویزیون را با اندازه گیری از یک گوشه به طور مورب به گوشه مخالف تعیین می کنند . اما ، میز تلویزیون با اندازه گیری های سنتی ، طولی و عرضی اندازه گیری می شوند که در طول قاب اجرا می شوند .

حتی میزهای که تلویزیون را قاب نمی کنند ، می توانند نسبت به مجموعه تلویزیون مسخره و بزرگ یا کوچک به نظر بیایند ، بنابراین همیشه مجموعه را بدون توجه به نوع میز بسنجید .

در نظر بگیرید که چگونه از مجموعه تلویزیونی خود استفاده می کنید

افراد مختلف به دلایل مختلف از تلویزیون های خود استفاده می کنند . برخی از ما روی تختخواب خود در حال تماشای فیلم های قدیمی هستیم و برخی دیگر باند را برای تماشای بازی های حساس به خانه می آورند . برخی دیگر به ندرت از مجموعه های خود برای هر چیزی استفاده می کنند ، در حالی که علاقه مندان به بازی های ویدیویی ممکن است ساعت ها در جلوی صفحه بنشینند .

نحوه استفاده شما از تلویزیون و خانواده شما باید به طور مستقیم بر انتخاب شما از تلویزیون تأثیر بگذارد . بازیهای ویدیویی بازی میکنی ؟ آیا شما هنوز هم مجموعه عظیمی از فیلمهای DVD یا حتی نوارهای VHS دارید ؟ شاید بخواهید یک میز تلویزیون را انتخاب کنید که دارای اتاق کافی باشد تا مجموعه های شما را به طور مرتب و منظم در خود جای دهد .

برخی دیگر فقط از تلویزیونهای هوشمندی استفاده می کنند که از وای فای استفاده می کنند و فقط سیم برق را در نظر می گیرند . نیازی به نگرانی در مورد سوراخ های پشت این میزها نیست ، جز اینکه یک سیم برق را از طریق آن رد کنید .

همچنین ، دستگاه های مرتبط با سیم که از سیم کشی استفاده می کنند ، مانند سیستم های بازی ویدیویی یا دستگاه پخش کننده DVD را در نظر بگیرید . اطمینان حاصل کنید که میز فضای کافی برای آنها و همچنین سوراخ های کافی در قسمت پشت سیم کشی دارد .

مناسب برای اتاق مناسب

مطمئناً ، انتخاب یک میز  تلویزیونی نیاز به دانش در مورد اندازه تلویزیون دارد . همچنین باید اندازه اتاق را در نظر بگیرید . بیشتر میز های تلویزیونی در اکثر اتاق ها جای می گیرند ، اما هر قطعه از این نوع مبلمان در هر اتاق عالی نخواهد بود .

بدیهی است که بسیاری از افراد تصور متفاوتی در مورد اینکه کدام نوع از میز ها در اتاق های مختلف متناسب است ، دارند . به عنوان مثال ، بیشتر اتاق خواب خود را نسبت به اتاق نشیمن یا خانواده ترجیح می دهند . تقریباً سایر خانواده ها تقریباً در هر اتاق تلویزیون می خواهند ، برخی حتی حمام ! مهم است که فضا و محیط اطراف را ارزیابی کنید تا از جایگاه مناسب برخوردار شوید .

فضای خود را اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که یک میزی را خریداری کرده اید که بتواند تلویزیون شما را اداره کند اما به خوبی در اتاق جای بگیرد .

چرا اندازه

هنگامی که اندازه گیری های خود را انجام دادید و می دانید چه اندازه در اتاق انتخابی شما مناسب تر است ، اکنون به اندازه پایه خود فکر کنید .

میزهای تلویزیونی در اشکال و اندازه های مختلفی ارائه می شوند . برای کسانی که تلویزیون را مرکز اوقات فراغت روزانه خود قرار می دهند ، یک مرکز تفریحی تمام عیار ممکن است به بهترین وجه کار کند . افرادی که تلویزیون خود را به دلیل تماشای فیلم و یا بازی های ویدئویی دوست دارند ، به فضای ذخیره سازی یا فضای نمایش نیاز دارند که در آن می توانند تمام فیلم ها ، سی دی ها و … را که به طور معمول به آنها احتیاج دارید قرار دهید .

برخی از خانوارها به ندرت از تلویزیون استفاده می كنند و ترجیح می دهند فضای زیادی را به خود اختصاص ندهد . برای این خانه ها ، یک پایه کوچک گوشه ای احتمالاً به بهترین وجه کار می کند .

در اینجا چند عرض پیشنهادی برای میز های تلویزیونی با توجه به اندازه مجموعه ارائه شده است :

 • ست های زیر 32 اینچ – عرض 28 اینچ برای میز
 • 32-39 اینچ – 30-45 اینچ
 • 50-54 اینچ – 46-49 اینچ
 • 55-59 اینچ – 50-53 اینچ
 • 60-64 اینچ – 54-57 اینچ
 • 65-69 اینچ – 58-62 اینچ
 • 70 اینچ یا بیشتر – بیش از 63 اینچ
مطابقت سبک میز با اتاق

یک اتاق با یک سبک خاص نیاز به یک میز با ظاهری خاص دارد . بدیهی است ، یک غرفه طراحی شده با دکوراسیون کاملاً ضعیف در یک فضای مدرن و مینیمالیستی جای می گیرد . برعکس ، یک قطعه کامل به نظر نمی رسد یک اتاق پر از عتیقه های دوره را تکمیل کند .

یک پایه ایستاده از چوب سخت و پایدار و لاک زده تقریباً باید هر نوع طراحی اتاق سنتی را تکمیل کند . نماهای سنتی معمولاً در گیلاس ، بلوط ، چوب ماهون یا افرا به چشم می خورد . میز های براق از چوب تیره ، فلز یا ترکیبی از هر دو اتاق را با سبکی مدرن به طور کامل راه اندازی می کنند . بیشتر میز های تلویزیونی با سایه ای از قهوه ای ، خاکستری یا مشکی همراه هستند .

در نظر بگیرید که چه ویژگیهایی بهترین نیازهای شما را دارد

میز های مختلف با ویژگی های متنوعی همراه هستند . ویژگی های بیشتر می تواند به معنای قیمت بالاتر باشد ، بنابراین با دقت به مواردی که می خواهید یا نیاز دارید فکر کنید .

رایج ترین ویژگی ها شامل قفسه ها ، درهای شیشه ای و کشوها است . در بسیاری از موارد ، می توانید فاصله کشوها را تنظیم کنید تا هر آنچه را برای ذخیره نیاز دارید ، در خود جای دهد . شما می خواهید چقدر فضای مورد نیاز برای قرار دادن موارد برای ذخیره سازی یا صفحه نمایش را بیش از حد ارزیابی کنید .

برخی از میز های تلویزیون دارای ویژگی های اضافی هستند که می توانند به کارایی ، زیبایی و هزینه اضافه کنند . غرفه های سبک مرکز سرگرمی می توانند با انتخاب گسترده ای از گزینه های روشنایی از لامپهای معمولی تا خطوط LED فانتزی نور استفاده کنند . یک مدل حتی مجلل تر ، تلویزیون را روی یک شومینه مصنوعی قرار می دهد .

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Buttonتماس سریع