سمساری در پاسداران

پاسداران
معرفی سمساری پایتخت

سمساری پایتخت یکی از بروز ترین سمساری های تهران با سابقه کاری درخشان از سال 1380 تا حال حاضردر امر خرید و فروش به شما این اطمینان را می دهد که تمام نیازهای شما را برای خرید و فروش اجناس مختلف و قابل معامله رفع کند و به تمام آن ها در کم ترین زمان ممکن پاسخ دهد از دیگر نقاط قوت ما دسترسی راحت و آسان به دفاتر ماست زیرا ما در سرتاسر تهران دفاتر فعالی داریم مخصوصا در شمال تهران که تعداد سمساری ها محدود است و می تواینم در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز شما باشیم  تا دیگر نیازی به خارج شدن ازخانه و صرف وقت برای فروش اجناس خود نباشید.

سمساری پایتخت با سابقه کاری فراوان خریدار لوازم برقی، خریدار لوازم گازی و خریدار ظروف آماده است تا به تمام سفارشات شما رسیدگی کند.

سمساری پایتخت یکی از تنها سمساری های تهران است، که دارای دفتر در سرتاسر تهران است و همچین دارای خدمات آنلاین آن هم در این شرایط بد می باشد و تنها کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما سفارش شما را پیگیری کنند و بعد از بررسی آن و قیمت گذاری با پرداخت مبلغ کالا در محل آن را از شما خریداری کنند.

سمساری پایتخت علاوه بر سمساری در قیطریه و سمساری در نیاوران و دیگر نقاط تهران در پاسداران نیز خدمت رسانی می کند.

کم پیدا می شود که سمساری علاوه بر قیمت مناسب خدمات آنلاین هم ارائه دهد ولی ما هر سمساری نیستیم و می توانید با اطمینان خاطر به ما، سفارشتان را ثبت کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی لوازم مورد نظر آن را قیمت گذاری و مبلغ آن را پرداخت کنند.

شاید فکر کنید که زمان رسیدگی به سفارش شما به صورت آنلاین طول خواهد کشید و از آن صرف نظر کنید ولی زمان پاسخگویی ما به شما حداکثر 1 ساعت می باشد که به علاوه زمان کارشناسی و خرید ان از شما فقط 3 ساعت زمان شما را می گیرد که این خود یکی دیگر از نقاط قوت ماست که حتما رضایت شما را جلب می کند.

پاسداران کجاست؟

محله پاسداران تهران در گذشته محل زندگی افسران ارتش جمهوری اسلامی و نیز کارمندان کارخانۀ مهمات سازی ارتش یا حتی کارگران آن کارخانه بوده است به همین دلیل به خیابان پاسداران معروف شد، نام اولیۀ این محلۀ تهران « حصار رضابیک » بود و کمی بعدتر به « خیابان سلطنت آباد » معروف شد چرا که ناصرالدین شاه قاجار در آن محله باغ و عمارتی شاهانه برای خود ساخته بود و توجه ای ویژه به این محله داشت اما اسم پاسداران را، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از سکونت آن افراد مذکور، برای این محلۀ تهران برگزیدند.

محله پاسداران تهران در شمال شرقی تهران قرار دارد، خیابان اصلی این منطقه خیابان پاسداران است، خیابان پاسداران تهران مرز منطقه ۳ و ۴ شهرداری تهران را تشکیل می دهد که در ادامه وارد منطقه ۱ می شود و به میدان نیاوران ختم می شود، ابتدای خیابان پاسداران از سه راه ضرابخانه آغاز می شود، بسیاری از محلات تهران مانند ضرابخانه، چالهرز، گلستان، احتشامیه، پاسداران، هروی، اختیاریه، شهرک شهید چمران، فرمانیه، اقدسیه، صاحبقرانیه،حصار بوعلی، دروس در خیابان پاسداران قرار دارند.

تاریخچه محله پاسداران

پاسداران در گذشته روستایی به نام حصار رضا بیک بوده است، به دلیل آب‌وهوای خوب، ناصرالدین در این روستا قصر بزرگی داشت و پس از مدتی، به‌قصد ارتباط با قصر صاحبقرانیه، خیابان سلطنت آباد را در آنجا ساخت، نام این خیابان، پس از انقلاب ۵۷ به خیابان پاسداران تغییر کرد، از بخش‌های مهم محله پاسداران می‌توان به ضرابخانه اشاره کرد، ضرابخانه از قدیمی‌ترین روستاهای اطراف تهران بوده است، دلیل نام‌گذاری آن به ضرابخانه، دایر شدن کارخانه ضرب سکه در دوران ناصرالدین‌شاه در این محل بوده است.

پارک نیاوران از زیباترین پارک های تهران است که می توانید سر بزنید و لذت ببرید، مجتمع های تجاری بسیار بزرگ و لوکسی نیز در این خیابان واقع شده اند که می توانید برای بازدید و خرید از آن ها بازدید کنید.

سمساری پایتخت در پاسداران

پاسداران یکی دیگر از آن محله های باصفای تهران است که سمساری به راحتی در آن یافت می شود ولی آیا همیشه باز است تا خریدار یخچال، خریدار تلویزیون، خریدار سولاردم و … از شما باشد قطعا خیر چون یک ساعت کاری مشخصی دارند ولی سمساری آنلاین اینگونه نیست و در تمام ساعات شبانه روز فعالیت دارد.

ما با سابقه کاری درخشان در سمساری خریدار لوازم اداری، خریدار لوازم آرایشگاهی و خریدار لوازم آشپزخانه و مهم تر از همه خریدار لوازم برقی شما هستیم و فکر نکنم سمساری در تهران موجود باشد که به اندازه ما خریدار لوازم برقی شما باشد ان هم با بالاترین قیمت پس نگران LED، سولاردوم،اجاق،فر و دیگر لوازم از این قبیل نباشید چرا که ما تمام آنها را با بالاترین قیمت از شما خریداریم.

تنها کافیست راهنمای زیر را دنبال کنید:

روش اول:

به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید بعد از تکمیل فرم مورد نظر روی ارسال فرم برای ما کلیلک کنید؛ منتظر بمانید تا کمتر از یک ساعت فرم شما توسط همکاران ما بررسی شود و بعد از تایید آن منتظر باشید تا کارشناسان برای بررسی به محل مورد نظر فرستاده شوند.

روش دوم:

بر روی تماس با ما در سایت کلیک کنید و بعد از برقراری ارتباط با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان ما به آدرسی که فرمودین جهت بررسی کالا فرستاده شوند.

همان طور که دیدید شما فقط کافیست در خانه بنشینید و با چهارتا کلیک ساده کالای خود را با بهترین قیمت بفروشید.

دلایل انتخاب سمساری پایتخت:
  • صرفه جویی در وقت
  • بالاترین قیمت
  • سریع ترین زمان پاسخگویی
  • دسترسی آسان
  • نزدیک به شما
  • کیفیت خدمات
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.