کمد

چگونه می توانیم یک کمد لباس برای خودمان انتخاب کنیم ؟

انتخاب کمد لباس مناسب برای اتاق خواب ضروری است. اما قبل از شروع به دیدن کمد های جدید ، نگاهی به لباس های قدیمی خود بیندازید. خرید یک کمد لباس جدید فرصتی برای حل مشکلات قدیمی است. چرا یک کمد لباس جدید خریداری نکرده اگر از لباس قبلی ارتقا نیافته باشد؟

از خود سوالاتی مانند این بپرسید:

آیا به فضای قفسه بیشتری احتیاج دارم؟
آیا به فضای معلق بیشتری احتیاج دارم؟
آیا به کمد لباس بلندتر نیاز دارم؟
آیا می توانم با چند کشو کار کنم؟
بسته به اولویت شما برای نگهداری لباس ، ممکن است تصمیم بگیرید که برای آویزان کردن لباس خود به فضای بیشتری نیاز دارید تا فضای تاشو. ترکیبات مختلف فضای ذخیره سازی داخلی با همه اندازه کمد لباس موجود است. انتخاب کمد لباس مدولار به شما امکان انعطاف پذیری در اختلاط و تطبیق قفسه ها ، کشوها و آویز طول ریل را برای شما می دهد.

یک کمد چقدر باید بزرگ باشد ؟

به اندازه نیاز شما! اما بزرگتر از این که در اتاق خود جای بگیرید. اگر اتاق خواب کوچکی دارید ، همه شما باید بدانید که فضای کف چقدر ارزشمند است. بنابراین فکر کنید. اتلاف فضای کف را متوقف کنید ، و فکر عمودی را شروع کنید.

شما باید فضایی را که می خواهید کمد لباس در آن باشد دقیقاً اندازه بگیرید. حداقل و حداکثر عرض ، عمق و ارتفاع را یادداشت کنید. این کار برای شما مفید خواهد بود در حالی که در حال تماشای کمد لباس هستید زیرا می توانید بلافاصله هر موردی که کمی کوتاه یا دور از اندازه گیری ایده آل شما باشد را نادیده بگیرید. همچنین مهم است که اطمینان حاصل کنید فضای کافی برای ایستادن راحت در مقابل کمد لباس و باز کردن درها و کشوها را دارید. باز هم ، اگر اتاق خواب کوچکتری دارید ، درهای کشویی به دلیل عدم چرخش به سمت بیرون ، به خوبی کار می کنند.

کمد لباس به دو گزینه کاملاً مجهز یا مستقل ارائه می شود . برای کسانی که پول کمی بیشتری برای خرج کردن دارند ، می توانید کسی را استخدام کنید که به آنجا بیاید ، اتاق خواب شما را اندازه گیری کند و یک کمد لباس و اتاق ذخیره سازی کاملاً مناسب برای اتاق خواب خود طراحی کند که طول دیوار را بگیرد. این ممکن است ایده خوبی برای اتاق هایی باشد که دارای طاقی های ناجور یا زاویه های عجیب و غریب هستند. اما یک کمد لباس مستقل که اگر مجبور شوید به سفر بروید ، می تواند با شما سفر کند ، اگر از آن خسته شدید می توانید به عنوان دست دوم آن را بفروشید ولی اگر یک کمد لباس با کیفیت باشد ، می توانید آن را برای فرزندانتان کنار بگذارید .

چگونه می توا کمدی را خریداری کرد که با اتاق خواب من مطابقت داشته باشد ؟

بسیاری از مردم از خرید کمدلباس متناسب با بقیه مبلمان اتاق خواب خود آگاه هستند. اگر کاملاً متناسب نباشد ، حداقل خیلی بی جا به نظر نمی رسد. به عنوان مثال ، اگر بقیه اتاق خواب شما به سبک خود کاملاً معاصر باشد ، شما یک کمد عتیقه نمی خرید که با ظرافت روی پایه های فلزی ایستاده باشد. مگر اینکه با طراحی کنایه آمیز و شجاعانه (یا دمدمی مزاج!) آنقدر تجربه کسب کنید که بتوانید با سبک های دکوراسیون متضاد بازی کنید. اما مانند اکثر خریداران کمد لباس ، شما احتمالاً فقط دوست دارید که کمد لباس شما با همه موارد دیگر “همراه” باشد. شما قرار نیست وانمود کنید که یک متخصص خرید و فروش مبلمان هستید.

به بقیه مبلمان اتاق خواب خود نگاهی بیندازید. اگر مقدار زیادی چوب بلوط مشاهده کردید ، امن ترین انتخاب شما کمد لباس با چوب بلوط است. اگر کاج زیادی مشاهده کردید ، امن ترین انتخاب شما کمد لباس کاج است. شما همچنین باید به پایان کار مبلمان اتاق خواب خود توجه کنید.

یک نفره

کمدهای تک درب انتخابی مناسب برای اتاق خواب های کوچک است. از آنجا که فضای کار محدودی برای کار با آن دارید ، اطمینان حاصل کنید که از فضای ذخیره سازی بیشترین استفاده را کرده و به دنبال کمد باریک و بلند هستید که از فضای عمودی نیز بیشترین استفاده را بکند. کمدهای تک نفره همچنین در اتاق های مهمان که یک مهمان فقط نیاز به ذخیره چند وسیله دارد یا اتاق کودک که لباس آنها کوچکتر است و به همین دلیل فضای کمتری نیاز دارد ، به خوبی کار می کند. کمدهای تک نفره نیز اغلب به عنوان “لوازم جانبی” یا وسایل متناسب برای کمد لباس موجود خریداری می شوند تا با هم متحد شوند و یک واحد کمد لباس بزرگتر ایجاد کنند.

دو نفره

کمدهای درب دو نفره محبوب ترین اندازه کمد هستند ، زیرا آنها در یک اتاق خواب متوسط به راحنی جا می شوند. سبک های مختلف داخلی اجازه می دهد تا کشوها ، قفسه ها و فضای آویزان در ترکیبات مختلف متناسب با نیاز شما باشد.

سه گانه

کمدهای سه درب می تواند کمی برای اتاق های خواب کوچکتر فشرده شود ، جایی که کمدهای دونفره گاهی اوقات می توانند در یک اتاق کوچک قرار بگیرند (به خصوص اگر به خوبی در یک طاقچه قرار بگیرد). اما کمدهای سه تخته اغلب متناسب با اتاق خواب های متوسط ​​تا بزرگ هستند. کمدهای سه نفره با داشتن ترکیبات ذخیره سازی فراوان برای نگهداری کفش ، جامپر ، لباس و موارد دیگر ، برای کسانی که لباس زیادی دارند بسیار مناسب است!

چهار درب

کمدهای درب 4 برای اتاق خواب های بزرگ مناسب هستند. حتی اگر اتاق خواب خود را با اتاق قابل توجه دیگری تقسیم نمی کنید ، اگر فضای کمد لباس 4 در را دارید ، منطقی است که به یکی از آن بپاشید زیرا می توانید از کفش گرفته تا کتانی گرفته تا لباس های قدیمی کودک ذخیره کنید. حتی می توانید برای اسناد مهم جا باز کنید.

پنج درب

ممکن است فکر کنید ، چرا کسی به یک کمد لباس به این بزرگی احتیاج دارد؟ اما کمدهای 5 درب بهترین راه حل برای صرفه جویی در فضا برای زوجینی است که می توانند کمد لباس را به بخشهای شخصی خود تقسیم کنند و واحد میانی فضای ذخیره سازی مشترک برای چیزهایی مانند حوله و پارچه را فراهم کند. فراموش نکنیم که جایگزینی واحدهای ذخیره سازی اتاق خواب جداگانه با یک کمد بزرگ تنها می تواند فضای بیشتری را آزاد کند. کمد لباس فقط مخصوص لباس نیست!

کشویی

کمدهای کشویی در تمام طول ها و اندازه ها موجود هستند. داشتن کمد با درهای کشویی فواید زیادی دارد. به خصوص اگر اتاق خواب کوچکی داشته باشید ، زیرا مجبور نیستید جایی برای باز شدن درهای لولایی باز بگذارید.

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Call Now Buttonتماس سریع